Понеділок
16.07.2018
11:51
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Методичний кабінет управління освіти, молоді, спорту
та туризму
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Олімпіади, МАН [108]
Методичні заходи [167]
Акції [14]
Спорт [61]
Інформатика [36]
Математика [8]
Фізика [3]
Філологам [2]
Історія [6]
Мистецтво [9]
Іноземні мови [21]
Хімія [3]
Біологія [9]
Географія [3]
Економіка [0]
Позаурочні заходи [17]
Євроінтеграція [4]
Офіційно [255]
Дошкілля [27]
ЗНО [26]
ДПА [31]
Початкова школа [14]
Оздоровлення [9]
Підручники [3]
ППЗ [5]
Навчання вчителів [15]
Конкурси [83]
Психологія і соціальна робота [28]
Свята [24]
Кадри. Сторінка правових знань. [6]
Підсумкові контрольні [4]
Трудове навчання [4]
Виховна робота [25]
Образотворче мистецтво [1]
Вшанування пам’яті Івана Франка [1]

Наше опитування
Чому я не розміщую власні розробки на сайті?
Всього відповідей: 401

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Архів матеріалів
1 2 3 ... 107 108 »

21.05.2018 о 13.00 в Інтернет-форматі відбувся методичний міст вчителів початкових класів та вихователів ЗДО "Інтеграція освітнього процесу як ключова ідея стандартів дошкільної та початкової освіти. Шляхи реалізації, проблема наступності". Педагоги, які приєдналися до платформи мали можливість попрацювати над актуальними питаннями:

 1. Психологічні особливості майбутніх першокласників.
 2. Формування цілісної компетентної особистості в умовах інноваційного розвитку дошкільної освіти.
 3. Інструктивно-методичні рекомендації щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти.

Практична частина on-linе-зустрічі передбачала обговорення спільних заходів з питань забезпечення наступності дошкільної й початкової освіти та підготовку глосарію термінів, які використовуються в дошкільній та початковій освіті.

      


Прикрепления:
Категорія: | Переглядів: 14 | Дата: 23.05.2018 Коментарі (0)

22 травня 2018 року на базі Пліщинськоїзош І-ІІІ ступенів відбувся обласний семінар-практикум керівників учнівських лісництв «Організація практичної діяльності учнівських лісництв держлісгоспами та закладами освіти».


Прикрепления:
Категорія: Географія | Переглядів: 23 | Дата: 22.05.2018 Коментарі (0)

 25.04.18 року  у Плесенському  ЗДО  відбувся семінар вихователів закладів дошкільної освіти з питання  «Театралізована діяльність в ЗДО».

Семінар  проведено на високому  освітньому рівні. Директор Плесенського ЗДО «Пролісок»Гарбар В.О. ознайомила учасників семінару з особливостями організації театралізованої діяльності дітей дошкільного віку. Питання впливу театралізованої  діяльності на всебічний розвиток дитини представила  вихователь Янчук Л.А. З видами театру ознайомила  вихователь Верховлюк Т.А . Про  значення театралізованої   діяльності  у  гармонійному розвитку дошкільників наголосила у своєму виступі Рибак Л.О., методист з питань дошкільної освіти  районного управління освіти, молоді, спорту, туризму та культури. 

Завдяки цікавим інтерактивним вправам  - сценки-етюди; «Абетка емоцій», Тіньовий театр учасники семінару змогли на практиці відтворити  та пропрацювати  елементи театралізованої діяльності, виробити  певні практичні навички.

Справжнім святом театру стала розвага «У цирку», де вихованці ЗДО разом з дорослими представили різні види театральної творчості та подарували емоційне задоволення глядачам .

Систему роботи, багатий досвід використання театралізованої діяльності в Плесенському ЗДО «Пролісок» продемонструвала виставка різноманітних театрів, що стало справжнім відкриттям для учасників семінару. Це були театри на пакетах, причіпках, ложках, стаканчиках, та інших різноманітних матеріалах  ……

Дякуємо педагогічному колективу Плесенського ЗДО (директор Гарбар В.О.)  за змістовно проведений семінар та неоціненний досвід!

 

    

    

 


Прикрепления:
Категорія: | Переглядів: 30 | Дата: 04.05.2018 Коментарі (0)

Методичний практикум вчителів біології

25.04.2017р. на базі Шепетівського РМК відбувся методичний практикум вчителів біології району на тему: «Біологічна освіта в контексті Концепції Нової української школи».

Вчителі природничих наук ознайомилися з особливостями організації освітнього процесу з біології у світлі вимог Концепції «Нова українська школа», також презентували готовність учителя до реалізації Концепції Нової української школи. На практикумі була представлена також панорама тренінгових родзинок «Сучасний урок у контексті Нової української школи», у якій взяли участь присутні на практикумі.

       

            

 


Прикрепления:
Категорія: | Переглядів: 32 | Дата: 26.04.2018 Коментарі (0)

18 квітня 2018 р. в Пліщинському закладі дошкільної освіти «Барвінок» відбувся огляд дитячої творчості серед ЗДО району «Юні таланти».

 У фестивалі прийняли участь таланти з дошкільних закладів Пліщинського ЗДО «Барвінок», Плесенського ЗДО «Пролісок».

Фестиваль проходив у чудовій, радісній, піднесеній атмосфері. Було представлено номінації «Хореографія», «Вокал», «Художнє читання», «Гра на музичних інструментах». Фестиваль став феєрверком маленьких зірок, що сприяло творчому розвитку малят та активізував роботу педагогів з обдарованими дітьми.

     

          


Прикрепления:
Категорія: | Переглядів: 26 | Дата: 19.04.2018 Коментарі (0)

Матеріали до семінару-практикуму педагогів-організаторів та психологів "Виховна система дитячого колективу як засіб організації його життєдіяльності. Соціально-психологічні умови розвитку дитини у колективі" 


Прикрепления:
Категорія: | Переглядів: 19 | Дата: 19.04.2018 Коментарі (0)

17 квітня на базі методичного кабінету Шепетівської РДА відбувся лекторій «Освіта для світу, що змінюється» для вчителів початкових класів, які працюватимуть з майбутніми першокласниками у новому навчальному році. Освітяни обговорювали такі питання:

 1. Сходинки фахового зростання вчителів в умовах модернізації національної системи освіти.
 2. Особливості розвитку дітей 6-7 річного віку. Труднощі першокласників в період адаптації.
 3. Компетентнісний підхід – переорієнтація з процесу на результат.
 4. Інтегроване навчання: види, способи, форми реалізації. Інтеграція навчальних предметів як ефективна форма навчання молодших школярів.
 5. Інноваційний простір для нового вчителя: нові виклики, нові можливості.
 6. Розвиток критичного мислення молодших школярів в умовах інтерактивного навчання. Створення ситуації успіху на уроці – важлива умова формування творчої всебічно розвиненої особистості учня.
 7. Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів. Портфоліо.
 8. Взаємодія з батьками. Сучасні форми роботи з батьками молодших школярів.

Учасники лекторію акцентували увагу на важливих напрямах, визначених викликами освіти в сучасних умовах, усвідомленні особистісно зорієнтованої парадигми освіти, творчому підході до організації освітнього процесу, визначили кроки в роботі над створенням скарбнички методичних знахідок та власним творчим доробком. Педагоги дійшли загальної згоди, що одним із важливих способів вирішення професійного зростання вчителя є формування професійних цінностей відповідно до вимог сучасної освіти, тобто самовдосконалення під час продуктивної трудової діяльності.

   

      

 


Прикрепления:
Категорія: | Переглядів: 20 | Дата: 17.04.2018 Коментарі (0)


Прикрепления:
Категорія: | Переглядів: 18 | Дата: 05.04.2018 Коментарі (0)

30 березня  відбувся день методичного сервісу з питань впровадження  нового Державного стандарту початкової освіти на базі Пліщинської зош І-ІІІ ступенів. Учасниками були вчителі, що будуть працювати у 1 класі Нової школи, та заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи. День пройшов надзвичайно насичено. Учасники обговорили важливі питання реалізації Концепції нової української школи, порівняли старий та новий Державний стандарт, визначили особливості нового стандарту, отримали рекомендації щодо організаційно-методичної структури планування на місяць, тиждень, день, взяли участь у дискусії традиційне предметне та інтегроване навчання, отримали цінні рекомендації щодо тематичного та діяльнісного підходів до інтеграції.


Прикрепления:
Категорія: | Переглядів: 33 | Дата: 30.03.2018 Коментарі (0)

Районна конференція «Оптимізація виховного простору закладу освіти відповідно до вимог Концепції нової української школи» відбулася 28 березня 2018 року в районному методичному кабінеті управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шепетівської РДА.

У конференції взяли участь заступники директорів з виховної роботи, педагоги – організатори, класні керівники шкіл району.

Проведенню конференції передували численні семінари, інструктивно-методичні наради педагогічних кадрів на базі районного методичного кабінету, закладів освіти, вивчення роботи педагогів, діагностування вчителів з питання упровадження Концепції нової української школи.

Акцентуація на питанні оптимізації виховного простору зумовлена необхідністю інтенсифікації діяльності керівних, методичних та педагогічних кадрів району щодо реалізації завдань Національної стратегії розвитку освіти в Україні 2012-2021 р.р., вимог Держаного стандарту базової та повної загальної середньої освіти, вимог Концепції нової української школи.

Учасники конференції обговорили широке коло питань оптимізації виховного простору закладу освіти відповідно до вимог Концепції нової української школи

У результаті обговорення були складені рекомендації.

      

      


Прикрепления:
Категорія: | Переглядів: 27 | Дата: 29.03.2018 Коментарі (0)
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів

Друзі сайту