Середа, 23.08.2017, 16:38
Методичний кабінет управління освіти, молоді та спорту
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
ТОР-5 новин
Зразки наказів про преміювання.
Шкільні олімпіади 2010-2011 н.р.
Контрольні завдання МАН
Завдання для проведення ДПА у 2008-2009 н.р.
Нова програма з фізичного виховання у 5-9 класах
Наше опитування
Чому я не розміщую власні розробки на сайті?
Всього відповідей: 396
Друзі сайту
МОН України
Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
ХОІППО
Департамент освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА
Обласні/Електронні олімпіади
ХОЦНТТУМ
Вчитель-новатор
"Партнерство в навчанні"
Intel "Навчання для майбутнього"
УЦОЯО
ВРЦОЯО
РМЦ I*EARN-Україна
Діти України
Мережа УРАН
Сайт технічної підтримки УРАН у Хмельницькій області

Сайт Міністерства освіти і науки молоді і спорту України
Сайт Педагогічна преса
Статистика
Проверка тиц pr
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

 
Головна » Офіційно
1 2 3 ... 25 26 »

   Барвисто зазолотилась осінь, ніжно снує мережки бабиного літа. Краса неймовірна! У таку чудову пору  працівники освітньої галузі  відзначають  свої професійні  свята – День працівників освіти та День вихователя і всіх дошкільних працівників.

Шановні працівники освітніх установ району!

   Прийміть щирі  вітання з нагоди професійних свят.

   Ви – найперші реформатори освіти сьогодення, першопрохідці нововведень, науковці, інноватори, творчі,  талановиті у всіх починаннях. Добре розумієте усю відповідальність – навчати і виховувати по-новому, закладаючи, крім знань, компетентності для самореалізації особистості у майбутньому. Якість освіти, яку отримують  діти, це – результат вашої наполегливої праці. Віддаючи свої знання, ви вкладаєте в маленьких дошкільнят та учнів частку свого серця.

      Зичимо усім працівникам навчальних закладів миру, здоров’я, комфорту і добробуту у ваших родинах, успішних кроків  до нових знань, нових  перемог та нових  досягнень.

     Особлива  шана  ветеранам освітянської ниви, щира подяка  за досвід педагогічної праці, за науку і наставницькі поради.

 

Начальник управління освіти,

 молоді та спорту                                                                                                    Н. Грабельнікова

 

Голова райкому профспілки

 працівників освіти                                                                                                    В. Адамець

"Освітянський вісник". Випуск № 2 (52). Жовтень 2016 р


 
  •  
  •  
  •  
  •  

Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 223 | Дата: 29.09.2016 Коментарі (0)

На численні запити вчителів МОН підготувало роз’яснення стосовно деяких питань оцінювання навчальних досягнень учнів 1-4 класів. Відповідний лист ( від 06.09.2016 № 1/9-464 «) розміщено в розділі "Нормативне забезпечення. 2016-2017 (Загальна середня освіта)"

 

 


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 109 | Дата: 14.09.2016 Коментарі (0)

На старті 2016-2017 навчальний рік. Першовересень  впевнено  диктує нові підходи та нові цілі до навчання молодших школярів, передбачені проектом  Концепції  «Нова школа».  Нова школа, як організація майбутнього,  вибудовується,  вагомого значення набуває творча свобода Вчителя. Адже сьогодні потрібно навчати по-іншому, закладаючи, крім знань, компетентності для самореалізації у майбутньому. Тож у такий відповідальний для усіх нас рік зичимо Вам, шановні,  успішних кроків назустріч до нових знань, перемог, досягнень.

Щира вдячність педагогам за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання дітей та молоді в дусі національно-патріотичних почуттів.

Найщиріші вітання Вам, шановні батьки. Збувається мрія ваших родин - діти згодом своєю працею прославлятимуть родовід, віддаючи сили, знання, отримані практичним досвідом, на справу розбудови держави, зміцнення її економічної могутності.

Бажаємо усім мирного неба, гармонії, нових звершень в ім’я процвітання України!

 

Начальник управління освіти,

молоді та спорту Шепетівської

районної державної адміністрації             Н. Грабельнікова

 

Голова райкому профспілки

працівників освіти                                       В. Адамець


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 114 | Дата: 31.08.2016 Коментарі (0)

Концепцію “Нової української школи” – ідеологію реформи середньої освіти, що почне діяти в 2018 році, сьогодні, 18 серпня 2016 року, під час педагогічної конференції «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік» в Будинку Уряду презентувала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

“Наше завдання – кожній дитині дати доступ до якісної освіти. Успіх України в тому, щоб побудувати суспільство освіченого загалу, бо кожна дитина, не залежно від її здібностей, має право на успіх в житті, на максимальне розкриття власних здібностей, яке може запропонувати якісна освіта”, - наголосила Лілія Гриневич.


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 176 | Дата: 19.08.2016 Коментарі (0)

МОН України визначило структуру 2016/2017 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів.

Про це йдеться у листі МОН України від 09.06.2016 № 1/9-296.


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 356 | Дата: 13.06.2016 Коментарі (0)

Афганістан… Асоціюється це слово не як географічна назва мусульманської країни, а як символ горя, біди і нещастя.Війна, яка тривала 10 років, залишила страшні наслідки для України. Не повернулося з війни 3380 воїнів, з них 3300 загинули, а 80 пропали безвісти, або потрапили в полон.

«Час і досі не загоїв рану – цей довічний бій Афганістану». 15 лютого ми відзначили 27-ту річницю з дня виводу радянських військ з республіки Афганістан. Учні шкіл району згадували події тієї страшної війни, зустрічалися з воїнами-афганцями, що сприяло справі національно-патріотичного виховання.

Національно-патріотичне виховання молоді сьогодні - одне з ключових завдань школи. І тут важливу роль відіграє живий приклад ветеранів і другої світової війни, і воїнів-афганців, і сучасних учасників бойових дій на Сході. Отож співпраця з ними – важливий напрямок роботи школи.

Саме про співпрацю шкіл з Шепетівською Спілкою ветеранів Афганістану йшлося на дружній зустрічі заступників директорів шкіл Шепетівського району з членами Спілки, що відбулася 23 лютого.

Це була дійсно зустріч однодумців. Перед присутніми виступив голова Спілки Окорський Валерій Миколайович, який розповів про діяльність організації у питанні національно-патріотичного виховання, вихованні духовності школярів, акцентував увагу на напрямках співпраці зі Спілкою ветеранів Афганістану.

Надзвичайно цікавою була презентація книги  учасника бойових дій в Афганістані Ігоря Моісєєнка «Сектор обстрілу – «Аісти», що зробив ветеран афганської війни Корчевський Ігор Миколайович. Всі присутні отримали книгу у подарунок.

Зі щемом на устах згадував війну та говорив про єдність всіх поколінь захисників Батьківщини і ветеран Афганістану Павлюк Микола Миколайович.

Вагомий слід у серцях присутніх на зустрічі залишили і відвідини музею воїнів-афганців.

Закінчилася зустріч словами щирої вдячності колективу Спілки ветеранів Афганістану за організовану зустріч, теплий прийом, подаровану книгу, за їх активну позицію у справі виховання молодого покоління в дусі духовності, шанування культурних традицій та цінностей, серйозний підхід до справи національно-патріотичного виховання. Всі висловили надію на плідну співпрацю у майбутньому з метою підвищення рівня національної свідомості та патріотизму підростаючого покоління.

Всі учасники зустрічі зійшлися на одній думці: « Не забуваймо про цю жорстоку, нікому й ніким не оголошену війну, яка принесла нам тисячі вбитих, поранених, полонених та пропавших безвісти. Ми повинні знати про жахливі події цієї безглуздої війни й пам’ятати, щосеред нас живуть люди, які стали учасниками військових подій, і ми маємо гордитись їх мужністю й відвагою, співпрацювати з ними, виховуючи патріотів рідної землі».


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 233 | Дата: 23.02.2016 Коментарі (0)

23лютого відбулося засідання ради методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Шепетівської РДА за участю заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи.

На раді обговорили такі питання: про забезпечення вимог Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами у знз району (інклюзивна та індивідуальна форма навчання); про схвалення матеріалів, поданих на обласну віртуальну виставку «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування»; про хід виконання постанови колегії управління освіти, молоді та спорту Шепетівської РДА від 23.04.2015 р. №5 «Про управлінську діяльність керівників знз району щодо виконання типового положення про атестацію педагогічних працівників в частині підвищення кваліфікації педагогічними працівниками».

В ході обговорення першого питання Столярчук Т.Р., завідувач ПМПК детально проаналізувала, як здійснюється навчання за новими Державними стандартами учнів з особливими потребами, висвітлила напрацювання, які є у школах з даного питання, зупинилася на проблемах та шляхах їх вирішення.

Також на засіданні було проаналізовано участь педагогів в обласній виставці посібників за минулий навчальний рік та схвалено навчальні посібники, подані на обласну віртуальну виставку «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» у 2016 році. У цьому навчальному році схвалено до використання 88 посібників з різних навчальних предметів.


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 234 | Дата: 23.02.2016 Коментарі (0)

17  лютого 2016 року відбулася панорама творчих знахідок кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Серединецькоїзош І-ІІІ ступенів. Вчителі-філологи, історії, англійської мови мали змогу познайомитись з творчими здобутками педагогів-гуманітаріїв Серединецької школи. Під час зустрічі педагоги будували «творчий місток на річці дружби й розуміння, на хвилях творчості й майстерності думок, й педагогічного горіння». На початку зустрічі директор школи Мнюх В.А. представив експрес-портрет школи. Далі заступник директора школи Румак В.В. розкрила творчу лабораторію вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін, після чого відбулася прем’єра творчих знахідок вчителів школи. Кожен з педагогів (Савчук Н.І, вчитель історії; Федорчук М.І., Булковська Н.О., вчителі української мови та літератури, Пянтківська Л.Л., вчитель російської мови, Румак В.В., вчитель зарубіжної літератури) провів фрагмент уроку, на якому познайомив присутніх зі своїми методичними знахідками.

Надзвичайно вразив всіх також проведений учнями школи позакласний захід «А пам'ять народу священна».

Всі учасники семінару взяли участь у методичному заході «Архітектоніка педагогічного успіху», де обмінялися досвідом своїх напрацювань і склали своєрідну модель успіху педагога.

По закінченню зустрічі – водоспад вражень. Кожен з присутніх поділився своїми враженнями від зустрічі. А зустріч була дійсно творчою, цікавою, корисною.


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 257 | Дата: 17.02.2016 Коментарі (0)
Управління освіти, молоді та спорту Шепетівської РДА © 2017
Пошук по сайту
Форма входу
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
КАТЕГОРІЇ РОЗДІЛУ
Олімпіади, МАН [108]
Методичні заходи [166]
Акції [14]
Спорт [61]
Інформатика [36]
Математика [8]
Фізика [3]
Філологам [2]
Історія [6]
Мистецтво [9]
Іноземні мови [21]
Хімія [3]
Біологія [9]
Географія [2]
Економіка [0]
Позаурочні заходи [17]
Євроінтеграція [4]
Офіційно [253]
Дошкілля [27]
ЗНО [26]
ДПА [31]
Початкова школа [14]
Оздоровлення [9]
Підручники [3]
ППЗ [5]
Навчання вчителів [15]
Конкурси [83]
Психологія і соціальна робота [28]
Свята [23]
Кадри. Сторінка правових знань. [6]
Підсумкові контрольні [4]
Трудове навчання [4]
Виховна робота [25]
Образотворче мистецтво [1]
Вшанування пам’яті Івана Франка [1]
МИ В МЕРЕЖІ
Блоги вчителів
Предметні спільноти
Хмаринка тегів
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання