Субота
20.10.2018
20:30
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Методичний кабінет відділу освіти, культури, молоді, спорту
та туризму
Головна Реєстрація Вхід
»
Меню сайту

Категорії розділу
Олімпіади, МАН [108]
Методичні заходи [168]
Акції [14]
Спорт [62]
Інформатика [36]
Математика [8]
Фізика [3]
Філологам [2]
Історія [7]
Мистецтво [9]
Іноземні мови [21]
Хімія [3]
Біологія [9]
Географія [3]
Економіка [0]
Позаурочні заходи [17]
Євроінтеграція [4]
Офіційно [255]
Дошкілля [27]
ЗНО [26]
ДПА [31]
Початкова школа [14]
Оздоровлення [9]
Підручники [3]
ППЗ [5]
Навчання вчителів [15]
Конкурси [83]
Психологія і соціальна робота [29]
Свята [24]
Кадри. Сторінка правових знань. [6]
Підсумкові контрольні [4]
Трудове навчання [4]
Виховна робота [25]
Образотворче мистецтво [1]
Вшанування пам’яті Івана Франка [1]

Наше опитування
Чому я не розміщую власні розробки на сайті?
Всього відповідей: 401

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Акції
1 2 »

Увага!

Електронні версії збірників завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти у 5, 10 класах, які розміщені на сайтах Міністерства освіти і науки:

http://www.mon.gov.ua/ua/activity/education/6805/;

Інституту інноваційних технологій і змісту освіти:

http://iitzo.gov.ua/monitorynh-v-osvity-2013/;

Національної академії педагогічних наук:

http://naps.gov.ua/ua/activities/monitoring2013/,

містять бланки відповідей для учнів, розташовані всередині  варіантів тестів. Це відповідає розташуванню таких бланків у друкованій версії збірників задля полегшення користування учнями.

         Номери варіантів тестів для їх виконання учнями з української мови окремо для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою, для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою для  загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням мовами національних меншин будуть розміщені на сайті ІІТЗО впродовж 08.11.2013.

Детальніше про моніторинг


Прикрепления:
Категорія: Акції | Переглядів: 620 | Дата: 08.11.2013 Коментарі (0)
29 жовтня на базі Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено науково-практичну конференцію вихователів дошкільних груп, вчителів початкових класів та суспільно-гуманітарних дисциплін з проблеми «Формування ключових компетентностей школярів відповідно до нових державних стандартів. Проблема наступності (дошкільна освіта, початкова освіта, базова освіта)». На конференції розглянуто ряд важливих питань стосовно компетентнісного підходу до навчально-виховного процесу відповідно до нового державного стандарту та забезпечення наступності. 
Питання пленарного засідання детальніше були обговорені на засіданнях секцій вихователів дошкільних груп, вчителів початкових класів, вчителів-філологів та вчителів суспільних дисциплін.
Як результат роботи пленарного засідання та роботи секцій були вироблені чіткі рекомендації, які взяли за основу у своїй діяльності педагоги району.

Прикрепления:
Категорія: Акції | Переглядів: 683 | Дата: 30.10.2013 Коментарі (0)
У рамках міжнародного проекту «Fair Play –Чесна Гра» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) у співпраці з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України пройшов тренінг для інструкторів, які працюють з молодими людьми в місті Алушта з 22 по 25 жовтня 2013 року. Учасники тренінгу дізналися про те, як у доступній та цікавій формі передати підліткам та молоді надзвичайно важливі знання про здоровий спосіб життя та профілактику паління, вживання наркотичних речовин та методи протидії ВІЛ/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам.
Серед учасників тренінгу були і наша вчителька Судилківської загальноосвітньої школи ?І-ІІІ ступенів Сніховська Надія Андріївна. Під час тренінгу було презентовано виховні програми«Чесна Гра – Перша ліга» (для дітей 12-14 років) та «Чесна Гра – Вища ліга» (для дітей 15-17 років), які були схвалені Науково методичною комісією з організації спортивно-оздоровчої роботи Науково – методичної Ради Міністерства освіти і науки України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах. 
Тренінг вдало поєднав елементи виховних програм із веселими практичними заняттями, серед яких були і цікаві розминки, і спортивні ігри, спрямовані на розвиток командного духу, і футбол з непостійним складом команд та інші захоплюючі вправи, які викликали справжній ентузіазм в учасників тренінгу. Зокрема, Надія Андріївна, відзначає: «Всі запропоновані в методиці «Fair Play – Чесна Гра» інструменти я планую використовувати у своїх заняттях з дітьми. Вони дозволять мені урізноманітнити заняття та зробити дітей більш активними. Я дуже вдячна організаторам за їхню працю – я дізналася багато нового і корисного, це був справді незабутній досвід».
Всі учасники з ентузіазмом брали участь у практичних заняттях та дізналися багато цікавого про можливості, які надає проект.
Судилківська загальноосвітня школа планує надалі тісну і активну співпрацю в міжнародному проекті «Fair Play –Чесна Гра» та залучення до цього проекту якнайбільше дітей та вчителів.

Прикрепления:
Категорія: Акції | Переглядів: 699 | Дата: 26.10.2013 Коментарі (0)
«Перший клас – це душа школи! Важливо, щоб вона була радісною і світлою. А залежить це від першого вчителя. І саме цій категорії вчителів потрібно найкраще  підготуватися до навчального року… А починається школа з наших дорогих і любих першокласників... Тож давайте і всі ми, дорослі громадяни України, подамо їм руку і зустрінемо привітною посмішкою. Ну і, звичайно, подарунками!» Саме так прокоментував лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 30.01.2012 р. № 1/9-66 щодо проведення Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику!» заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Б.Жебровський. Окрім того,  він опублікував листи, адресовані освітянам: №1/9-70 від 31 січня 2012 року "Про невідкладні завдання на найближчий час" та № 1/9-88 від 07 лютого 2012 року "Про невідкладні завдання на найближчий час (Лист другий)". Так, у другому листі №1/9-88 від 07.02.2012р. йдеться про те, що перше вересня 2012 року буде особливим. Це початок серйозних перетворень в українській освіті.
Що ж зроблено і що

Прикрепления:
Категорія: Акції | Переглядів: 1288 | Дата: 15.02.2012 Коментарі (0)
Відповідно до листа МОН України № 1/9-916. від 28.12.09 «Про проведення дня безпечного Інтернету» та листа ХОІППО від 17.01.2012р № 35, за ініціативою Європейської комісії щорічно 14 лютого 2011 року в Україні проходитиме День безпечного Інтернету, організаторами якого є Коаліція за безпеку дітей в Інтернеті, що проводить ряд комплексних соціальних програм, покликаних привернути увагу суспільства до загроз, що несе невміння правильно користуватися мережею Інтернет.

Прикрепления:
Категорія: Акції | Переглядів: 3122 | Дата: 20.01.2012 Коментарі (5)
Завершився навчальний рік у сфері цивільного захисту в загальноосвітніх навчальних закладах району. 12 травня у ЗНЗ було проведено єдиний день цивільного захисту. У цей день ще раз відпрацьовано основні тренувальні заходи  у надзвичайних ситуаціях, проведено відкриті уроки, змагання, вікторини з питань цивільної оборони, відзначено кращих учасників навчального процесу.

Прикрепления:
Категорія: Акції | Переглядів: 855 | Дата: 16.05.2011 Коментарі (0)
До уваги керівників навчальних закладів, адміністраторів сайтів освітніх установ!
При підтримці хостінг-провайдера NetLevel.ru та Хмельницького ОІППО було відкрито портал підтримки шкільних сайтів. Проект називається "Клуб шкільного сайта".
Керівники проекту декларують, що проект буде безкоштовним, покликаним вирішити проблеми навчальних закладів області з хостінгом сайту.


Прикрепления:
Категорія: Акції | Переглядів: 845 | Дата: 27.08.2010 Коментарі (0)
Вже стало доброю традицією, що третя субота квітня - Всеукраїнський День довкілля. Саме в цей день всі від малого до дорослого включаються у акції по висаджуванню дерев, озелененню міст і сіл, очищення річок і джерел, прибирання територій.

Прикрепления:
Категорія: Акції | Переглядів: 1078 | Дата: 27.04.2010 Коментарі (0)
Пам'ять…Вона нетлінна. Із забуття її сьогодні піднімає третє покоління нащадків ветеранів війни. Повертають, щоб світлий подвиг героїв Великої Вітчизняної, оповитий нечуваним героїзмом і мужністю, був завжди прикладом служіння Вітчизні. На такому прикладі виростає сьогодні покоління  ленковецьких учнів, де при школі діє меморіальний музей Героя Радянського Союзу І.М.Поліщука, роботу  якого очолює  директор школи  Безкоровайна Г.Г.


Прикрепления:
Категорія: Акції | Переглядів: 908 | Дата: 06.04.2010 Коментарі (1)
Всім відома істина: діти - наше майбутнє і те, яким воно буде, залежить насамперед від нас, від того, як ми виховаємо наше підростаюче покоління, які цінності їм прищепимо. Саме таку мету ставили перед собою організатори благодійної дитячої новорічної ялинки для дітей пільгових категорій, яка пройшла у місті Шепетівка під патронатом районного благодійного фонду, керівником якого є Штен А.П.: розкрити кожну дитину, як особистість, адже на цьому святі діти і співали, й танцювали, й декламували вірші, брали активну участь в різноманітних цікавих конкурсах та змаганнях; згуртувати та здружити дітей різних вікових категорій, привити дітям почуття самостійності, відповідальності, та, що є найважливішим, на мою думку - відчуття власної значущості, розуміння того, що ти не один, що є люди, не байдужі до чужих проблем, завжди готові допомогти та підтримати.

Прикрепления:
Категорія: Акції | Переглядів: 843 | Дата: 30.12.2009 Коментарі (0)
1-10 11-14
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Друзі сайту