Четвер
23.01.2020
19:43
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Методичний кабінет відділу освіти, культури, молоді, спорту
та туризму
Головна Реєстрація Вхід
»
Меню сайту

Категорії розділу
Олімпіади, МАН [109]
Методичні заходи [197]
Акції [15]
Спорт [66]
Інформатика [36]
Математика [8]
Фізика [3]
Філологам [5]
Історія [8]
Мистецтво [9]
Іноземні мови [21]
Хімія [3]
Біологія [9]
Географія [3]
Економіка [0]
Позаурочні заходи [19]
Євроінтеграція [4]
Офіційно [256]
Дошкілля [39]
ЗНО [27]
ДПА [31]
Початкова школа [19]
Оздоровлення [9]
Підручники [3]
ППЗ [5]
Навчання вчителів [15]
Конкурси [83]
Психологія і соціальна робота [35]
Свята [26]
Кадри. Сторінка правових знань. [6]
Підсумкові контрольні [4]
Трудове навчання [5]
Виховна робота [25]
Образотворче мистецтво [1]
Вшанування пам’яті Івана Франка [1]

Наше опитування
Чому я не розміщую власні розробки на сайті?
Всього відповідей: 402

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Інформатика
1 2 3 4 »

16 грудня у м. Київ відбувся ІІ Веукраїнський фестиваль педагогічних ідей з використання ІКТ у навчально-виховному процесі.
На фестивалі були представлені роботи в таких номінаціях:
- відео про хмарну школу;
- навчальний проект;
- управління школою;
- інноваційний урок;
- ідеї використання Ofice 365.
Переглянути роботи можна за цим посиланням.
Для більш ефективного використання хмарних сервісів Ofice 365 в навчальному закладі пропонуємо ознайомитись із методичними рекомендаціями щодо розгорнання Ofice 365 у навчальному закладі.


Прикрепления:
Категорія: Інформатика | Переглядів: 289 | Дата: 17.12.2016 Коментарі (0)

Школярка Хмельниччини - переможець національного
етапу міжнародного конкурсу «INFOMATRIX-2015»
З 18 по 20 лютого 2015 року в місті Києві столичні натуралісти провели фінал національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2015» у якому брали участь юні програмісти з нашого краю. Захід проводиться в Україні Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з метою виявлення серед юних обдарувань і талановитих особистостей майбутніх програмістів у галузі розробки національного програмного забезпечення та апаратних рішень для обчислювальних систем, підтримки і стимулювання їх творчості.
Школярі Хмельниччини щорічно приймають активну і результативну участь у цьому цікавому інтелектуальному заході, який відбувається за підтримки провідних ІT-компаній - «Лабораторії Касперського» та «Скайлайн Софтвер» (оператор програм «1С» в Україні), за сприяння Державної служби інтелектуальної власності, Державного підприємства «Український інститут промислової власності», філії «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» і Національної академії педагогічних наук України, а його інформаційними партнерами виступають - видавничий дім «Софт Пресс», видавництво «Педагогічна преса», журнал «Комп’ютер у школі та сім’ї», електронний дайджест «Техносвіт».
За підсумками журі цьогорічного національного етапу переможцем фіналу стала учениця 11 класу Ленковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівського району Гогот Мар’яна Миколаївна з проектом «Система інтерактивних міні-тестів» і отримала право представляти Україну на Міжнародному конкурсі комп’ютерних проектів «INFOMATRIX- 2015», що відбудеться 14-19 травня 2015 року у місті Бухарест (Румунія).


Прикрепления:
Категорія: Інформатика | Переглядів: 586 | Дата: 06.03.2015 Коментарі (0)
  1. Програма
  2. Методичні рекомендації щодо викладання курсу
  3. Підручники
    1. Морзе Н. В., Барна О. В., Вембер В. П., Кузьмінська О. Г., Саражинська Н. А., «Інформатика. 6 клас»
    2. Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В. «Інформатика. 6 клас»

Запитання або посилання на ресурси, що допоможуть у викладанны курсу, залишайте в коментарях.


Прикрепления:
Категорія: Інформатика | Переглядів: 794 | Дата: 24.10.2014 Коментарі (2)

Шановні керівники навчальних закладів, вчителі інформатики!

Цьогоріч буде працювати районний факультатив з інформатики (програмування).

Заняття факультативу буде реалізовано на платформі дистанційного навчання Мoodle з використанням контестера обласного факультативу з програмування.

Прохання довести дану інформацію до відома учнів 7-9 класів (можна брати і старших), хто цікавиться інформатикою взагалі і програмуванням зокрема.

Для учнів бажано вдома мати комп'ютер, і доступ до Інтернет (можна не дуже швидкісний), власну електронну скриньку. Якщо таких умов немає - прошу надати їм можливість працювати над завданнями у школі з доступом до Інтернет.

Для реєстрації учнів на факультатив потрібно заповнити форму.

Усі деталі: дату почтаку навчання, часову структуру процесу, адресу платформи для навчання, логіни і паролі будуть надіслані учням на електронну адресу.

Прохання не затягувати процес, буквально до кінця тижня (15-20.09). Це пов'язано з укладанням угоди з ХОІППО, реєстрацією учнів у середовищі обласного контестера.


Прикрепления:
Категорія: Інформатика | Переглядів: 607 | Дата: 15.09.2014 Коментарі (0)

До уваги вчителів інформатики!

Шановні колеги!

У соціальній мережі Facebook створено групу для вчителів інформатики Шепетівського району.

Дану групу було створено з метою ефективного обміну інформацією, спілкування щодо викладання інформатики, доведення до відома вчителів інформатики району завдань щодо роботи із здібними і обдарованими учнями, популяризації предмету. Також в даній групі буде представлено інформацію про різні соціальні і хмарні сервіси і технології як для вчителів інформатики, так і для вчителів предметників.

Група: "Інформатики Шепетівського району" розміщена за адресою https://www.facebook.com/groups/815306501823377/.

У групу додані вчителі, чиї контакти були у мене у Facebook: Літвінчук С.М., Кислюк В.В., Павловська В.В. Прохання до решти вчителів інформатики району впродовж тижня зареєструватись у даній соціальній мережі, та направити запит на додавання в групу.

Дякую за розуміння і оперативність.

Олександр Мороз.


Прикрепления:
Категорія: Інформатика | Переглядів: 621 | Дата: 11.09.2014 Коментарі (0)
Відповідно до плану роботи управління освіти, молоді та спорту Шепетівської РДА 18 травня на базі Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено нараду з питань викладання інформатики у 5 класі згідно з новими Державними стандартами.
Вчитель Мокіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Кравчук С.І. ознайомив присутніх з організаційно-педагогічними основами підготовки вчителів до роботи з питань впровадження інформатики у 5 класі.. Також було проаналізовано рекомендоване програмне забезпечення для викладання інформатики у 5 класі за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти.
Також з педагогами було опрацьовано пояснювальну записку до програми та проаналізовано теми, які будуть викладатись для учнів 5 класу у 2013-2014 навчальному році.
Увага! Нові надходження!
Огляд підручників з інформатики для 5-го класу авторських колективів Ривкінда і Морзе.

Прикрепления:
Категорія: Інформатика | Переглядів: 1017 | Дата: 18.05.2013 Коментарі (0)
Logo22 грудня відбувся ІІ етап олімпіади з інформаційних технологій.Учні працювали за завданнями підготовленими оргкомітетом олімпіади, який було створено при Хмельницькому ОІППО (завантажити завдання) (1,64 Mb). Завдання оцінювались відповідно до критеріїв, розроблених оргкомітетом олімпіади (завантажити критерії оцінювання) (47 Kb).
Роботи учнів можна завантажити за цим посиланням (18,8 Mb).
Результати олімпіади узагальнено в підсумковій таблиці.

Кожний з документів можна завантажити одним архівом скориставшись командою Скачать з меню Файл. Авторизація не потрібна.

З матеріалами попередньої олімпіади можна ознайомитись за цим посиланням.

Прикрепления:
Категорія: Інформатика | Переглядів: 840 | Дата: 24.12.2012 Коментарі (0)
З метою виконнаня вимог наказу відділу освіти Шепетівської РДА від 01.09.2011 р № 69-ОД "Про впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в закладах освіти Шепетівського району" та у віповідності до плану РМК 14-15 грудня 2011 р. відділ освіти просить провести моніторинг навичок володіння інформаційно-комунікаційними технологіями педагогічними працівниками.
Для забезпечення якісних умов проведення моніторингу відділ освіти рекомендує зробити зміни в розкладі навчальних занять закладу у ці дні оптимальним для проходження моніторингу педагогами.
В залежності від кількості одиниць комп'ютерної техніки у навчальному закладі моніторинг може бути проведений у 2 дні.
Роботи педагогів просимо передати у відділ освіти не пізніше 16 грудня методисту Морозу О.О.
Кількість робіт на диску повина відповідати цифрі, вказаній у таблиці. У разі відсутністі робіт педагогів у файлі vidsutni.doc потрібно вказати причину, з якої конкретний педагог моніторинг не пройшов).

Прикрепления:
Категорія: Інформатика | Переглядів: 929 | Дата: 14.12.2011 Коментарі (0)
Щоб зняти рекламний банер з сайту, який зроблений на УКОЗі. Потрібно відіслати листа (сканованого з печаткою) на електронну адресу banner@ucoz.net.
Детальнішу інформацію можна отримати на сайті ХОІППО.

Прикрепления:
Категорія: Інформатика | Переглядів: 1219 | Дата: 09.12.2011 Коментарі (0)
Logo
19.11.2011 р. відбулась олімпіада з інформаційних технологій.
Завдання олімпіади і критерії оцінювання будуть доступні для вільного завантаження після 19 грудня 2011 р. з сайту предметних олімпіад Хмельницької області.
Завершилась перевірка робіт учасників. Ознайомитись з результатами олімпіади можна за посиланням https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Arss-GQT2PnDdF9IaWhlNHZnM0xfOVQ1SkNreWNKQ3c.
Вітаємо переможців олімпіади: 10 клас - Джурабаєв Олександр Васильович, Грицівська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Літвінчук С.М.)
11 клас - Зайчук Владислав Віталійович, Грицівська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Літвінчук С.М.), які будуть представляти район на обласній олімпіаді.
Лауреати:
10 клас - диплом ІІ ступеня - Перепелиця І.А., Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст., диплом ІІІ ступеня - Кузьомко А.Ю., В.Медведівська ЗОШ І-ІІІ ст.
11 клас - диплом ІІ ступеня - Кравчук В.С., Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст., диплом ІІІ ступеня - Дигодюк І.О., Михайлюцька ЗОШ І-ІІІ ст.
Для аналізу виконання завдань рекомендую завантажити архів робіт учасників. З роботами теоретичного туру можна ознайомитись у методичному кабінеті.
Не взяли участь в районній олімпіаді учні Корчицької, Орлинецької, Пліщинської, Серединецької, Травлинської, Чотирбоцької ЗОШ І-ІІІ ст.
Статистика олімпіади у повному викладі новини.
Запрошую до коментування завдань, організації проведення і оцінювання олімпіади.

Прикрепления:
Категорія: Інформатика | Переглядів: 1136 | Дата: 20.11.2011 Коментарі (0)
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту