Четвер
24.01.2019
03:48
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Методичний кабінет відділу освіти, культури, молоді, спорту
та туризму
Головна Реєстрація Вхід
»
Меню сайту

Категорії розділу
Олімпіади, МАН [108]
Методичні заходи [172]
Акції [14]
Спорт [65]
Інформатика [36]
Математика [8]
Фізика [3]
Філологам [3]
Історія [7]
Мистецтво [9]
Іноземні мови [21]
Хімія [3]
Біологія [9]
Географія [3]
Економіка [0]
Позаурочні заходи [17]
Євроінтеграція [4]
Офіційно [255]
Дошкілля [31]
ЗНО [26]
ДПА [31]
Початкова школа [14]
Оздоровлення [9]
Підручники [3]
ППЗ [5]
Навчання вчителів [15]
Конкурси [83]
Психологія і соціальна робота [30]
Свята [25]
Кадри. Сторінка правових знань. [6]
Підсумкові контрольні [4]
Трудове навчання [5]
Виховна робота [25]
Образотворче мистецтво [1]
Вшанування пам’яті Івана Франка [1]

Наше опитування
Чому я не розміщую власні розробки на сайті?
Всього відповідей: 402

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Офіційно
« 1 2 3 4 ... 25 26 »

23лютого відбулося засідання ради методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Шепетівської РДА за участю заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи.

На раді обговорили такі питання: про забезпечення вимог Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами у знз району (інклюзивна та індивідуальна форма навчання); про схвалення матеріалів, поданих на обласну віртуальну виставку «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування»; про хід виконання постанови колегії управління освіти, молоді та спорту Шепетівської РДА від 23.04.2015 р. №5 «Про управлінську діяльність керівників знз району щодо виконання типового положення про атестацію педагогічних працівників в частині підвищення кваліфікації педагогічними працівниками».

В ході обговорення першого питання Столярчук Т.Р., завідувач ПМПК детально проаналізувала, як здійснюється навчання за новими Державними стандартами учнів з особливими потребами, висвітлила напрацювання, які є у школах з даного питання, зупинилася на проблемах та шляхах їх вирішення.

Також на засіданні було проаналізовано участь педагогів в обласній виставці посібників за минулий навчальний рік та схвалено навчальні посібники, подані на обласну віртуальну виставку «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» у 2016 році. У цьому навчальному році схвалено до використання 88 посібників з різних навчальних предметів.


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 297 | Дата: 23.02.2016 Коментарі (0)

17  лютого 2016 року відбулася панорама творчих знахідок кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Серединецькоїзош І-ІІІ ступенів. Вчителі-філологи, історії, англійської мови мали змогу познайомитись з творчими здобутками педагогів-гуманітаріїв Серединецької школи. Під час зустрічі педагоги будували «творчий місток на річці дружби й розуміння, на хвилях творчості й майстерності думок, й педагогічного горіння». На початку зустрічі директор школи Мнюх В.А. представив експрес-портрет школи. Далі заступник директора школи Румак В.В. розкрила творчу лабораторію вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін, після чого відбулася прем’єра творчих знахідок вчителів школи. Кожен з педагогів (Савчук Н.І, вчитель історії; Федорчук М.І., Булковська Н.О., вчителі української мови та літератури, Пянтківська Л.Л., вчитель російської мови, Румак В.В., вчитель зарубіжної літератури) провів фрагмент уроку, на якому познайомив присутніх зі своїми методичними знахідками.

Надзвичайно вразив всіх також проведений учнями школи позакласний захід «А пам'ять народу священна».

Всі учасники семінару взяли участь у методичному заході «Архітектоніка педагогічного успіху», де обмінялися досвідом своїх напрацювань і склали своєрідну модель успіху педагога.

По закінченню зустрічі – водоспад вражень. Кожен з присутніх поділився своїми враженнями від зустрічі. А зустріч була дійсно творчою, цікавою, корисною.


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 352 | Дата: 17.02.2016 Коментарі (0)

Запрошуємо учнів навчальних закладів до участі в акції "Хвиля безпечного Інтернету - 2016".

Акція проходить в два етапи:
Перший етап – 9 лютого 2016 року 9.00 – 15.00 – проходження навчальної гри та отримання сертифікату.
Другий етап – 10 лютого 2016 року до 12.00 – інтернет-голосування

Положення про Акцію


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 261 | Дата: 08.02.2016 Коментарі (0)

       Щиро вітаємо педагогів - призерів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016»,   другий етап якого відбувся на базі навчальних закладів м. Хмельницький:

  •      Береговського Юрія Васильовича, вчителя предмета Захист Вітчизни Судилківської зош I – III ступенів (2 місце), номінація «Захист Вітчизни»;
  •      Духович Галину Петрівну, вчителя англійської мови Грицівської зош I-III ступенів (3 місце), номінація «Англійська мова».

      Слова подяки адресуємо учасникам першого обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016»:

  • Рудій Наталії Вікторівні, вчителю історії Плесенської зош I-III ступенів, номінація «Історія»;
  • Стучинській Оксані Степанівні, вчителю математики Ленковецької зош I-III ступенів, номінація «Математика».

     Шановні колеги! Ви – талановиті, професійні, творчі особистості! Бажаємо Вам здоров’я, життєвих гараздів,  удачі, завжди зеленого світла на усіх перехрестях долі!


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 286 | Дата: 04.02.2016 Коментарі (0)

           12.01.2016 р. на базі  РМК  вчителі початкових класів (4 клас)взяли участь у зимовій методичній студії, тема  «Навчання за програмами зі змінами (4 клас): здобутки, проблеми, перспективи.»

           Вчителі  поділилися власними надбаннями щодо організації навчально-виховного поцесу у 4 класі за зміненими програмами, підсумували результати першого семестру, визначилися у слабких та сильних сторонах. Крім того окреслили шляхи і методичні підходи щодо діяльності у другому семестрі.

           Надзвичайно цікавою та змістовною була практична частина зустрічі.

 Юніори Судилкіської, Грицівської зош І-ІІІ ст..  представили свої наукові роботи,  продемонстрували знання, дослідницькі уміння та навички.

           Завершальний етап зустрічі – підведення підсумків, вироблення рекомендацій.


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 318 | Дата: 13.01.2016 Коментарі (0)

      12.01.2016 року заступники директорів знз з навчально-виховної роботи взяли участь у зимовій методичній студії. В процесі діалогічного спілкування розглянуто питання підсумків методичної діяльності першого семестру через призму співпраці РМК та шкільних методичних кабінетів, обговорено пріоритетні завдання методичної діяльності на другий семестр 2015-2016 н. р. з наступною корекцією окремих заходів.

        Крім того розглянуто питання пошуку ефективних шляхів підвищення якості природничої освіти, основний акцент зроблено на питаннях діагностики затруднень учителів природничого циклу, їх активності щодо участі у методичних заходах на рівні району та області, а також йшлося про забезпечення з боку  заступників з навчально-виховної роботи   належного науково-методичного супроводу у роботі з учителями природничих дисциплін.

       Завершальним етапом зустрічі була методична гра «Конструктор», у якій взяли участь усі присутні. Тема гри «Методична діяльність заступника директора з навчально-виховної роботи: сучасний вимір». Інноваційний, мобільний, креативний, гнучкий, гуманний; лідер, ентузіаст, людина, якій під силу вести за собою інших, якій близький синергійний розвиток командної кооперації та першокласне володіння ІКТ, - саме такі риси  заступника з НВР сучасного навчального закладу назвали учасники гри. У ході гри мова йшла про школу майбутнього, про змішане (он-лайн та оф-лайн) навчання, про розвиток критичного мислення учасників навчально-виховного процесу. Висновок учасників гри: продовжити генерувати  ідеї справжніх змін у шкільній освіті, реалізація яких дозволить зробити:

  • важке – легким: вчитися можна мимоволі;
  • повільне – швидким: сучасні методи пошуку та обробки інформації;
  • нудне-розвагою: вчити можна граючись;
  • неможливе – можливим: індивідуальні освітні програми, інноваційні методи, технології  і т.ін… Усьому вище згаданому  даватиме раду шкільний методист (практик, дослідник, інтерпретатор, експериментатор) – заступник директора з навчально-виховної роботи, бо саме за ним – ціла низка добре організованих методичних стратегій роботи вчителя, які сприяють і сприятимуть активному навчанню учнів і розвитку в них критичного мислення.

Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 334 | Дата: 12.01.2016 Коментарі (0)

        Шановні освітяни району!

        Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Світ завмирає в очікуванні дива, адже  це  щасливі і радісні, родинно-теплі, улюблені  дні, з якими кожен пов’язує сподівання тільки на краще.

        Рік минулий запам’ятається вагомими перемогами й здобутками в нашій освітянській галузі: він збагатив усіх новим досвідом, подарував можливість для подальшого професійного зростання, розвитку творчості та ініціативи.

        Тож хай Новий  2016 рік увійде у Ваші оселі з радістю  і добром, натхненням і надією, злагодою і достатком, буде щедрим на творчі дерзання й злети, а Різдвяна ніч запалить у серцях вогник  величезної віри у власні сили,  віри у мирне майбутнє нашої України!

        Гарних свят!

 

     Начальник управління освіти,

     молоді та спорту                                              Грабельнікова Н.М.

 

     Голова райкому профспілки

     працівників освіти                                            Адамець В.Д.


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 355 | Дата: 25.12.2015 Коментарі (0)

До уваги керівників шкіл, вчителів, учнів, батьків!


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 354 | Дата: 11.12.2015 Коментарі (0)

    27  листопада 2015 року  на базі Серединецького дошкільного навчального закладу відбувся семінар-практикум завідувачів днз району на тему «Професійно значущі якості особистості педагога дошкільного закладу». В роботі семінару взяли участь  завідувачі 18  дошкільних навчальних закладів Шепетівського району.

   В ході семінару розглянуто питання щодо удосконалення власних професійних  якостей педагогів, впливу  професійних здібностей  на покращення якості навчально-виховного процесу,  усвідомлення значення власного професійного іміджу. Форми роботи семінару різні: тренінги, діалоги, мультимедійні презентації.

       Завершився семінар виробленням методичних рекомендацій щодо удосконалення  професійних  якостей педагогів.


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 336 | Дата: 30.11.2015 Коментарі (0)

Цей День щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада.

Президент України, підтримавши ініціативу громадських організацій, міністерства культури і мистецтв, Державного комітету у справах релігій, Державного комітету телебачення і радіомовлення, ухвалив встановити в країні День пам’яті жертв голодомору і політичних репресій.

Спочатку Указом президента України від 26 листопада 1998 року остання субота листопада оголошувалась Днем пам’яті жертв голодомору, потім Указом від 31 жовтня 2000 року цей день став іменуватися Днем пам’яті жертв голодомору і політичних репресій.

У 2015 році День пам’яті жертв Голодомору припадає на 28 листопада. Саме тому у ці останні осінні дні у школах району проходять заходи з нагоди відзначення цього сумного дня.


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 829 | Дата: 27.11.2015 Коментарі (0)
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів

Друзі сайту