Вівторок
23.10.2018
10:43
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Методичний кабінет відділу освіти, культури, молоді, спорту
та туризму
Головна Реєстрація Вхід
»
Меню сайту

Категорії розділу
Олімпіади, МАН [108]
Методичні заходи [168]
Акції [14]
Спорт [62]
Інформатика [36]
Математика [8]
Фізика [3]
Філологам [2]
Історія [7]
Мистецтво [9]
Іноземні мови [21]
Хімія [3]
Біологія [9]
Географія [3]
Економіка [0]
Позаурочні заходи [17]
Євроінтеграція [4]
Офіційно [255]
Дошкілля [27]
ЗНО [26]
ДПА [31]
Початкова школа [14]
Оздоровлення [9]
Підручники [3]
ППЗ [5]
Навчання вчителів [15]
Конкурси [83]
Психологія і соціальна робота [29]
Свята [24]
Кадри. Сторінка правових знань. [6]
Підсумкові контрольні [4]
Трудове навчання [4]
Виховна робота [25]
Образотворче мистецтво [1]
Вшанування пам’яті Івана Франка [1]

Наше опитування
Чому я не розміщую власні розробки на сайті?
Всього відповідей: 401

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Дошкілля
« 1 2 3 »
В ході роботи інтернет-семінару завідувачам днз пропонується опрацювати теоретичні питання, виконати практичні завдання, провести аналіз заняття. 
Узагальнені матеріали семінару, в тому числі проведеного аналізу  заняття, надіслати на адресу методкабінету у визначені терміни. 
Для підтримки проведення семінару створено гілки форуму, відповідно до заняття.

Термін узагальнення матеріалів - 20.12.2013

Джерела для ознайомлення і завантаження: 
1. Романюк «Аналіз, планування, контроль як функції управлінської діяльності керівника дошкільного закладу». – «Мандрівець»,  2011 г. 
2. «Науково-методичний журнал «Завуч – усе для роботи». – «Основа», лютий 2012 №3-4 
3. К.Крутій «Аналіз як функція управління дошкільним закладом» Запорізький ІППО

...

Прикрепления:
Категорія: Дошкілля | Переглядів: 964 | Дата: 18.11.2013 Коментарі (0)
У рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості 21-22 травня на базі Плесенського, Грицівського дошкільних навчальних закладів відбувся фестиваль «Сузір'я талановитих дошкільнят», в якому прийняло участь 117 дошкільнят з усіх дошкільних закладів Шепетівського району. Конкурс проводився у трьох номінаціях (спів, танець, декламування віршів).
Свято дитячої творчості об'єднало та здружило малюків з різних садочків, залишивши у їхніх серцях добрі спогади, щирі відчуття радості, успіху, загального піднесення.

Прикрепления:
Категорія: Дошкілля | Переглядів: 643 | Дата: 27.05.2013 Коментарі (0)
31 січня  2013 року на базі Плесенського днз відбувся семінар-практикум для завідуючих ДНЗ на тему  «Розвиток творчих здібностей дошкільників». Метою семінару було сприяти формуванню інноваційної діяльності педагогів, здатних забезпечити розвиток творчої особистості в системі дошкільної освіти, стимулювати розвиток потреби в реалізації творчості, мотивацію самоосвіти педагогів. Форма проведення – тренінг. Учасники семінару   наголосили на важливості впровадження  інновацій як мотивації особистісного зростання педагога, чітко окреслили організаційно-технологічні, методичні та психолого-педагогічні проблеми у роботі з вихователями.

Прикрепления:
Категорія: Дошкілля | Переглядів: 698 | Дата: 04.02.2013 Коментарі (0)
12 грудня  в Серединецькому дошкільному закладі відбулося відкриття  другої дошкільної групи, що дасть можливість 100% охопити дітей Серединецької сільської ради дошкільною освітою. Свято пройшло в доброзичливій і теплій атмосфері. Були присутні голова Шепетівської районної адміністрації Адамець І.К., начальник відділу освіти Дзяворук П.Ф., сільський голова Лисенко В.М., заступник директора Благодійного фонду «Зміцнення громад» Крайчинська О.П.
Діти привітали гостей піснями,  танцями,  декламуванням..

Прикрепления:
Категорія: Дошкілля | Переглядів: 630 | Дата: 12.12.2012 Коментарі (0)
27 вересня – день дошкілля. Цього дня вся країна вітає тих, хто за покликанням душі допомагає пізнавати світ, віддаючи силу й серце своїм вихованцям.
Шановні колеги! Прийміть щирі вітання з професійним святом, Ви заслуговуєте на шану і повагу від суспільства, адже щодня віддаєте тепло своїх сердець дітям!

Прикрепления:
Категорія: Дошкілля | Переглядів: 621 | Дата: 28.09.2012 Коментарі (0)
Увага до дошкільного дитинства – перший вклад суспільства у своє майбутнє, оскільки дошкільні роки життя дитини є тим фундаментом, у який закладаються можливості для розвитку її базових фізичних, емоційних, інтелектуальних та соціальних здібностей.
Обов'язковою умовою забезпечення ефективного розвитку дитини є створення умов для розвитку особистості. Про це постійно дбають працівники дошкільних закладів, батьки, благодійники. У дошкільних закладах Шепетівського  району завершена клопітка робота по підготовці до нового навчального року,  виконано поточні ремонти ігрових та спальних кімнат, спортивних залів, харчоблоків, ігрових, спортивних майданчиків, здійснено  ремонт та фарбування фундаментів, відремонтовано огорожі, спортивні споруди. До належного стану приведено території навколо дошкільних навчальних закладів.
У Михайлюцькому, Серединецькому дошкільних закладах проводяться завершувальні  роботи  для відкриття додаткових груп.
Завдяки активній співпраці керівників дошкільних закладів з  корпорацією «Сварог Вест Груп», Хмельницьким регіональним благодійним фондом «Зміцнення громад» у Михайлюцькому дошкільному закладі замінено покрівлю на суму 150 000 гривнів, Серединецькому  дошкільному закладу  надано  матеріал для заміни підлоги у 2 кімнатах на суму..

Прикрепления:
Категорія: Дошкілля | Переглядів: 657 | Дата: 31.08.2012 Коментарі (0)
У дошкільних закладах Шепетівського  району  завершена клопітка робота по підготовці до нового навчального року. У всіх дошкільних навчальних закладах виконані поточні ремонти ігрових та спальних кімнат, спортивних залів, харчоблоків, ігрових, спортивних майданчиків. Здійснено  ремонт та фарбування фундаментів, відремонтовано огорожі, спортивні споруди. До належного стану приведено території навколо дошкільних навчальних закладів.
У Михайлюцькому, Серединецькому дошкільних закладах проводяться завершувальні  роботи  для відкриття додаткових груп.
Завдяки активній співпраці керівників дошкільних закладів з  корпорацією «Сварог Вест Груп», Хмельницьким регіональним благодійним фондом «Зміцнення громад» у Михайлюцькому дошкільному..

Прикрепления:
Категорія: Дошкілля | Переглядів: 1976 | Дата: 17.08.2012 Коментарі (0)
14 грудня  2011р.на базі Лозичанського днз відбувся семінар-практикум для вихователів дошкільних закладів району з питання «Організація конструювання з дошкільниками як вид дитячої творчості».
Метою семінару було узагальнити, систематизувати знання вихователів днз щодо конструювання –як одного із основних видів діяльності в дошкільному віці.  Активізувати прагнення педагогів днз до удосконалення професійної майстерності. Семінар пройшов у вигляді тренінгу, що дало змогу практично вдосконалити  компетентність вихователів.

Прикрепления:
Категорія: Дошкілля | Переглядів: 1930 | Дата: 16.12.2011 Коментарі (0)
23 листопада 2011року на базі Городнявського днз відбувся семінар-практикум для завідуючих на тему  «Керівник сучасного днз» . Метою семінару було узагальнити, систематизувати знання завідувачів днз щодо керівництва роботи з інноваціями. Виробляти новий стиль управлінської діяльності, що сприятиме активізації роботи днз.  Активізувати прагнення керівників днз до удосконалення професійної майстерності. Форма проведення – тренінг. Учасники семінару   наголосили на важливості впровадження  інновацій як мотивації особистісного зростання педагога, чітко окреслили організаційно-технологічні, методичні та психолого-педагогічні проблеми у роботі з вихователями.

Прикрепления:
Категорія: Дошкілля | Переглядів: 2113 | Дата: 23.11.2011 Коментарі (0)
11 листопада 2011р.на базі Старобейзимського днз відбувся семінар-практикум з питання «Гендерне виховання дошкільнят».
Метою семінару дуло узагальнити, систематизувати знання вихователів щодо гендерного виховання. Визначити особливості формування поведінки певної статті, прищеплення культури взаємовідносин статтей,  сприяти росту професійної майстерності. Семінар пройшов у вигляді тренінгу, що дало змогу практично вдосконалити  компетентність вихователів.

Прикрепления:
Категорія: Дошкілля | Переглядів: 1021 | Дата: 14.11.2011 Коментарі (0)
1-10 11-20 21-27
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Друзі сайту