Неділя
23.09.2018
21:26
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Методичний кабінет управління освіти, культури, молоді, спорту
та туризму
Головна Реєстрація Вхід
»
Меню сайту

Категорії розділу
Олімпіади, МАН [108]
Методичні заходи [168]
Акції [14]
Спорт [62]
Інформатика [36]
Математика [8]
Фізика [3]
Філологам [2]
Історія [6]
Мистецтво [9]
Іноземні мови [21]
Хімія [3]
Біологія [9]
Географія [3]
Економіка [0]
Позаурочні заходи [17]
Євроінтеграція [4]
Офіційно [255]
Дошкілля [27]
ЗНО [26]
ДПА [31]
Початкова школа [14]
Оздоровлення [9]
Підручники [3]
ППЗ [5]
Навчання вчителів [15]
Конкурси [83]
Психологія і соціальна робота [28]
Свята [24]
Кадри. Сторінка правових знань. [6]
Підсумкові контрольні [4]
Трудове навчання [4]
Виховна робота [25]
Образотворче мистецтво [1]
Вшанування пам’яті Івана Франка [1]

Наше опитування
Чому я не розміщую власні розробки на сайті?
Всього відповідей: 401

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Спорт
« 1 2 3 4 ... 6 7 »

    З метою відзначення в Україні  Дня фізичної культури і спорту, пропаганди здорового способу життя, формування в учнівської молоді фізичного і морального здоров’я, залучення до систематичних занять фізичною культурою та спортом більшої кількості дітей, виховання вольових якостей та патріотизму, з метою стимулювання педагогічних колективів до творчої роботи з фізичного виховання обласним комітетом фізичного виховання та спорту було проведено конкурс  «На кращу організацію та  проведення заходів «Фестивалю освітянського спорту» серед навчальних закладів системи освіти.  

    Конкурс проводився згідно  Регламенту в шести номінаціях навчальних закладів системи освіти.

    За підсумками оргкомітету конкурсу  виявлено кращі навчальні заклади в області щодо впровадження інноваційних форм та методів організації заходів фізкультурно-оздоровчого і спортивного спрямування для дітей.

     У номінації «Сільські загальноосвітні школи» І місце посіла Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст. Переможців  нагородили дипломами  Хмельницького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та спортивним інвентарем.

     Вітаємо наших чемпіонів, бажаємо подальших успіхів, натхнення та нових перемог!


Прикрепления:
Категорія: Спорт | Переглядів: 342 | Дата: 03.11.2015 Коментарі (0)

Протягом вересня у навчальних закладах Шепетівського району проводився Всеукраїнський олімпійський тиждeнь та олімпійський урок.      Основною метою даного заходу було навчання та виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, розвиток олімпійського руху в Україні, формування в дітей навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

     В рамках тижня проведено фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи, олімпійські уроки,  міні-турніри, естафети, показові виступи, олімпійські ритуали, змагання, відкриті уроки, майстри-класи  видатних спортсменів, конкурси малюнків на олімпійську тематику.

     Залучено до участі у заходах випускників навчальних закладів, що мають спортивні досягнення, керівників місцевих органів, педагогічні колективи, учасників бойових дій АТО

 


Прикрепления:
Категорія: Спорт | Переглядів: 374 | Дата: 09.10.2015 Коментарі (0)

     З 8 по 13 вересня у навчальних закладах Шепетівського району проводився Всеукраїнський олімпійський тиждeнь та олімпійський урок. Основною метою даного заходу було навчання та виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

     Було проведено фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи, міні-турніри, естафети, показові виступи, олімпійські ритуали, змагання, конкурси на краще знання олімпізму, відкриті уроки, зустрічі з видатними спортсменами та тренерами, конкурси малюнків на олімпійську тематику. У проведеному заході взяли участь 3100 учнів району.


Прикрепления:
Категорія: Спорт | Переглядів: 427 | Дата: 19.09.2014 Коментарі (0)

Вітаємо туристичний клуб "Меридіан" Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою:

І місце у змаганнях з велотуризму;

І місце у змаганнях зі спортивного туризму;

І місце у змаганнях МНС.

Бажаємо тренерам та учням команди натхнення і нових перемог!

     


Прикрепления:
Категорія: Спорт | Переглядів: 463 | Дата: 21.05.2014 Коментарі (0)

«Школа – це тонкий і чутливий музичний інструмент, який творить  мелодію людської гармонії, що впливає на думку кожного вихованця, але творить лише тоді, коли цей інструмент добре настроєний», - сказав Василь Сухомлинський. І це дійсно так. Адже, якщо дитина навчається з насолодою, відчуває відповідальність за результати своєї праці перед собою, своїми батьками, вчителями, розуміє, що від її сьогоднішніх успіхів залежить майбутнє, то й справді твориться чудова мелодія людської гармонії. Саме такі гармонійні, цілеспрямовані особистості приносять славу нашому району, виборюючи перемоги на обласних олімпіадах з навчальних дисциплін.
Олімпіада з фізичної культури – особлива, адже тут дитина повинна продемонструвати не лише знання, а й фізичну підготовку, витривалість вміння зосередитись, зрештою – волю. Це може зробити не кожен, а лише той, хто по-справжньому любить спорт, займається фізичною культурою не лише на уроці в школі, той, для кого ці заняття є системою, щоденною напруженою працею. Не випадково і завданням цієї ще зовсім молодої олімпіади (вона проводить лише другий рік) є підвищення інтересу учнів загальноосвітніх навчальних закладів до поглибленого вивчення предмета «Фізична культура», визначення рівня оволодіння необхідними знаннями й уміннями в області фізичної культури,  а її метою - виявлення творчих здібностей учнів, підвищення рівня знань в галузі «Фізична культура та спорт».
Нам дуже приємно, що район у цій особливій новій олімпіаді показав себе на досить високому рівні. Адже учень  Михайлюцької зош І-ІІІ ст. Парфенюк Владислав вже другий рік поспіль виборює перше місце на обласній олімпіаді з фізичної культури. І ось цьогоріч він захищав честь області на Всеукраїнській олімпіаді (у ній беруть участь лише учні 11 класів), що проходила у  Хмельницькому 23-27 березня.
Програма олімпіади складалася із двох частин: практичної та теоретико-методичної. Конкурсні практичні іспити складалися із виконання фізичних вправ базової частини програми з фізичної культури за різними розділами.
Наш учень гідно пройшов всі випробування, продемонстрував витримку, наполегливість, волю до перемоги і за підсумками всіх випробувань виборов ІІ місце.
Цій перемозі Владислав завдячує своєму наставнику, пораднику і просто вчителю  Фіялчуку Володимиру Миколайовичу, який навчав його, готував до олімпіади і підтримував на самій олімпіаді впродовж усіх днів її проведення.
Тож щиро вітаємо  Владислава та його наставника Володимира Миколайовича з перемогою. Зичимо подальших злетів і перемог.

Кривінчук О. А., методист фізичної культури
Шепетівського райметодкабінету


Прикрепления:
Категорія: Спорт | Переглядів: 548 | Дата: 31.03.2014 Коментарі (0)

Вчитель фізичної культури – це не професія, а спосіб життя. Досвід показує, що діти набагато швидше усвідомлюють необхідність берегти своє здоров’я за умови, якщо поруч є дорослі, які самі на власному прикладі демонструють здоровий спосіб життя. Адже вчитель лише до тих пір здатен насправді виховувати і навчати, поки сам удосконалює особисту освіту і виховання. Саме таким вчителем є Віталій Васильович Швець – вчитель фізичної культури В.Решнівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Молодий енергійний вчитель, який. став улюбленцем дітей. І все тому, що вчитель любить спілкуватися з дітьми, цікавиться їхнім життя та проблемами, з повагою і вимогливістю ставиться до них, активно пропагує серед учнів здоровий спосіб життя, заняття спортом. Не випадково педагогічним кредо вчителя стали слова: «Учень має наслідувати вчителя, а вчитель - удосконалюватись щодня». Так воно і є. Вчитель - переможець, призер обласних змагань з легкої атлетики та легкоатлетичного кросу серед чоловіків, учасник Всеукраїнських змагань, кандидат в майстри спорту України з пішохідного туризму, легкої атлетики, тренер обласної команди з велосипедного туризму. І ось чергова перемога.

Віталій Васильович взяв участь у Всеукраїнському конкурсі «На кращий інноваційний урок фізичної культури та урок з елементами футболу», що проводився з метою пошуку інноваційних технологій, зорієнтованих на створення і реалізацію умов для самостійного свідомого вибору учнем шляхів самовдосконалення та самореалізації здорового способу життя і став переможцем обласного етапу. Тож його відеоматеріали були надіслані до Києва для участі в наступному Всеукраїнському етапі конкурсу. За підсумками умов конкурсу він став лауреатом відбіркового етапу і був запрошений для участі в очному етапі – проведенні інноваційних уроків у школах Києва.

Читати повністю =>


Прикрепления:
Категорія: Спорт | Переглядів: 581 | Дата: 03.12.2013 Коментарі (0)
 03 листопада у Судилківській зош І-ІІІ ст. відбулася ІІ районна Олімпіада з фізичної культури. У спортивних випробуваннях взяли участь учні 15 шкіл району. За підсумками всіх змагань серед юнаків переможцем став Парфенюк Владислав (Михайлюцька зош І-ІІІ ст., вчитель Фіялчук В.М.), а серед дівчат – Охрімець Вікторія (Травлинська зош І-ІІІ ст., вчитель Мельник О.С.).
Прикрепления:
Категорія: Спорт | Переглядів: 664 | Дата: 04.11.2013 Коментарі (0)
У південно-східній частині Хмельницької області, при впадінні річки Вовчка в річку Вовк (басейн Південного Бугу), в 50-км від обласного центру розташоване смт.Деражня, яке згадується в історичних джерелах початку ХVI ст.. Топонім «Деражня» давньоруського походження і означає «місце первинного обробітку деревини». Саме тут з 26 по30 вересня у лісовому масиві на східній околиці Деражні відбулися щорічні традиційні обласні змагання з пішохідного туризму серед працівників освіти «Листопад-2013» міст та районів нашої області.
Складні погодні умови, затяжні дощі, тумани та похолодання не стали на перешкоді туристам. На змагання прибуло 20 команд і, звичайно, трійка минулорічних лідерів у с.Сушки Красилівського району: команди «Меридіан» Шепетівського району, м. Хмельницького та м. Кам.-Подільського.
26 вересня 0 17 годині під акорди  осіннього холодного дощу та музикального супроводу гурту «Козаки Поділля» було урочисто відкрито чемпіонат області «Листопад-2013». Змагання розпочались 27 вересня у Всесвітній день Туризму зі старту на дистанції «Командна смуга перешкод», яка складалась з 8 етапів: спуск та підйом по схилу, переправа по колоді та навісна переправа через яр, спуск по вертикальних перилах та круто похила переправа вниз. На цій дистанції команда «Меридіан» у складі: Яворського Володимира, Яворського Олега, Василишина Віталія, Вітвіцького Сергія, Швеця Віталія і Швець Аліни посіла  II  місце, поступившись у складній боротьбі з командами та погодними умовами команді з обласного центру, третіми були господарі – туристи Деражні.
В суботу, 28 вересня, стартами розпочались змагання на дистанції «Особисто-командна смуга перешкод». Тут найкраще виступив Швець Віталій, який був третім на цій дистанції зі 120 учасників. А за підсумками команда фінішувала другою. За результатами «Командної смуги перешкод» та «Особисто-командної смуги перешкод» відбулась зміна лідерів «Листопад-2013». Перше загальнокомандне місце виборола команда м. Хмельницького, друге – «Меридіан» Шепетівського району, а третіми стали – господарі змагань, команда Деражні. Переможець та призери змагань нагороджені кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками обласної профспілки працівників освіти та науки України. Слід відзначити інших членів туристичної делегації, які допомагали здобувати перемогу: представника-тренера команди Вараву Валерія, а також Яцишину Тетяну, Мельника Олександра, Кислюка Володимира, Вежичаніна Романа.
Фінансову підтримку надало  Управління освіти, молоді та спорту Шепетівської РДА (начальник Дзяворук П.Ф.), РК Профспілки (голова Адамець В.Д.), транспортні послуги - адміністрація Серединецької ЗОШ –I-III ст. (дир. Мнюх В.А.)
О.А. Кривінчук, 
методист Управління освіти, молоді та спорту
Шепетівської РДА

Прикрепления:
Категорія: Спорт | Переглядів: 599 | Дата: 03.10.2013 Коментарі (0)
Там де в’ється наче змійка, неспокійна річка Смотрич, тулиться близенько до мальовничих « Подільських Товтр», на леваді поблизу села Черче Чемеровецького району з 15 по 20.05.2013 року відбувся 51-Чемпіонат області зі спортивного туризму серед учнівської молоді. Змагання проводились  з метою сприяння розвитку дитячого  туризму, оздоровлення учнівської молоді засобами спортивного туризму і виявлення кращих спортсменів для участі у Всеукраїнських змаганнях.
Програма Чемпіонату області 2013 року включала:
- Кубок області з пішохідного туризму, який складався з двох дистанцій: «Крос-похід»-III класу і «Командна смуга перешкод» - III класу.
- Кубок області з велосипедного туризму, який включає дві дистанції: «Комплексна дистанція» - III класу і «Велоралі» - II класу.
Під час підготовки до обласних змагань було проведено внутрішньо і між гурткові змагання з метою виявлення найбільш вмілих та технічно і тактично грамотних туристів. Учасниками обласного чемпіонату стали туристи двох клубів: «Меридіану» Городищенської  зош та..

Прикрепления:
Категорія: Спорт | Переглядів: 909 | Дата: 30.05.2013 Коментарі (0)
14-15 травня у м.Хмельницький відбулися фінальні змагання обласного  фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт – 2013».   Команда Судилківської ЗОШ І-ІІІ ст.(дир.Регула Т.А.) здобула перемогу у зональних змаганнях, які проводились у м.Славута та взяла участь у фінальних змаганнях.
Спортсмени школи перемогли усіх суперників у перетягуванні канату і за підсумками всіх видів програми фестивалю посіли ІІІ загальнокомандне місце, поступившись команді  м.Хмельницький та м.Камянець-Подільський. Готували команду вчителі фізичної культури Мушинський В.Л. та Ланова Т.М.
Вітаємо учнів і їх наставників з вдалим стартом та бажаємо подальших перемог!

Прикрепления:
Категорія: Спорт | Переглядів: 625 | Дата: 17.05.2013 Коментарі (0)
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів

Друзі сайту