Четвер
24.01.2019
03:57
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Методичний кабінет відділу освіти, культури, молоді, спорту
та туризму
Головна Реєстрація Вхід
»
Меню сайту

Категорії розділу
Олімпіади, МАН [108]
Методичні заходи [172]
Акції [14]
Спорт [65]
Інформатика [36]
Математика [8]
Фізика [3]
Філологам [3]
Історія [7]
Мистецтво [9]
Іноземні мови [21]
Хімія [3]
Біологія [9]
Географія [3]
Економіка [0]
Позаурочні заходи [17]
Євроінтеграція [4]
Офіційно [255]
Дошкілля [31]
ЗНО [26]
ДПА [31]
Початкова школа [14]
Оздоровлення [9]
Підручники [3]
ППЗ [5]
Навчання вчителів [15]
Конкурси [83]
Психологія і соціальна робота [30]
Свята [25]
Кадри. Сторінка правових знань. [6]
Підсумкові контрольні [4]
Трудове навчання [5]
Виховна робота [25]
Образотворче мистецтво [1]
Вшанування пам’яті Івана Франка [1]

Наше опитування
Чому я не розміщую власні розробки на сайті?
Всього відповідей: 402

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Офіційно
« 1 2 3 4 5 ... 25 26 »

25 листопада на базі Мокіївськоїзош І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін. Тема семінару надзвичайно актуальна сьогодні – «Формування громадянської компетентності школярів на уроках суспільно-гуманітарних дисциплін».

Перед початком роботи директор школи Михайлюк Т.В. провела коротку екскурсію по школі, звернувши увагу на оформлення кабінетів, символіку, що сприяє формуванню громадянської компетентності, розповіла про роль шкільного музею у формування громадянськості школярів.

Педагоги на семінарі розглянули основні завдання, принципи формування громадянської компетентності, обговорили проблеми та окреслили шляхи їх вирішення.

Практична частина семінару дала змогу побачити на практиці, як відбувається формування громадянськості засобами мови, літератури, історії, правознавства. Присутні відвідали урок зарубіжної літератури, майстерно проведений Колбою О.І., урок української мови, який на високому рівні провела Капелюх О.А., та позакласний захід, підготовлений і цікаво проведений Підлипною В.А. Надзвичайно цікавим і змістовним був тренінг, який підготувала і провела заступник директора школа Рудюк Г.Є.


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 229 | Дата: 25.11.2015 Коментарі (0)

24 листопада 2015 року згідно річного плану роботи відбулось засідання ради районного методичного кабінету. Розглянуто питання:

1. Схвалення матеріалів ппд учителів, що претендують на присвоєння педагогічного звання «учитель-методист» та «старший учитель».

2. Про науково-методичне забезпечення реалізації положень Концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання учнівської молоді у знз району.

3. Схвалення методичних заходів щодо підвищення якості навчання української мови та літератури, історії України, математики у знз району.

      Крім того розглянуто хід виконання рекомендацій ради РМК від 25.11.2014 року з питань:

  • про адаптацію учнів до навчання в умовах пробільності (10 клас);
  • про  роботу лабораторії з питань накопичення методичного інструментарію щодо навчання слабозорих дітей у Плесенській зош I-III ступенів.

      Слід зазначити, що в ході зустрічі затупниками директорів з навчально-виховної роботи презентовано досвід роботи  15 педагогів знз району, які в атестаційній кампанії – 2016 претендують на присвоєння педагогічного звання «учитель-методист» (4 учителів) та «старший учитель» (4 учителів); а також на підтвердження педагогічного звання «старший учитель» (7 учителів).

     По другому питанню радою РМК рекомендовано продовжити діяльність знз району щодо постійного удосконалення та оновлення науково-методичної бази з реалізації положень Концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання учнівської молоді, враховуючи сучасні тенденції  в освіті в цьому напрямі  та ситуацію в країні.

     У роботі ради РМК взяли участь заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Волошина О.Я. та провідний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту Космина Н.А.


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 321 | Дата: 24.11.2015 Коментарі (0)

На виконання програми «Партнерство в навчанні» компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України проводить щорічний конкурс «Вчитель — новатор», мета якого — опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання.


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 329 | Дата: 24.11.2015 Коментарі (0)

гідно з Указом  Президента України № 872./2014 « Про День Гідності та Свободи»,  21 листопада відзначається День Гідності та Свободи.

У  школах району було розроблено і проведено ряд заходів щодо відзначення подій  Революції гідності, яка відбулася не лише в політичному житті країни, а й «у нас самих, у нашій свідомості».

Так, на ранковій лінійці У Грицівській зош І-ІІІ ступенів оголошено про проведення тижня вшанування пам’яті героїв Майдану, а на «Дошці тижня» розміщено план заходів його проведення. Учні-старшокласники разом з учителем історії Антонюк Т.Л. провели засідання круглого столу «Національна гідність громадянина України», одинадцятикласники  на уроці української мови  (вчитель Козійчук Н.М.) писали твір  «Моя громадянська позиція». У шкільній бібліотеці організовано виставку і проведено бесіду  про події на майдані Незалежності з учнями 9-А класу (Кохановська В.В.). У класах відбулися години спілкування, на яких головною думкою прозвучали слова: Україна – це територія гідності і свободи. Учні школи також переглянули тематичні відеофільми про Євромайдан.


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 466 | Дата: 19.11.2015 Коментарі (0)

28 листопада 2015 року відповідно до Указу Президента України "Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів" від 13 листопада 2015 року № 635 в усіх населених пунктах України відбудуться  заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів.

З метою вшанування загиблих від геноциду Українського народу, вчиненого тоталітарним сталінським режимом, Міністерство освіти і науки України рекомендує загальноосвітнім, професійно-технічним та вищим навчальним закладам 27 листопада поточного року провести Урок пам’яті «З присвятою замордованим голодом…», а також організувати  оглядові екскурсії для учнів 10 – 11 класів та студентів  до краєзнавчих музеїв (районних будинків культури), де будуть експонуватись фотодокументальні стенди інформаційно-просвітницького проекту «Спротив геноциду», створені на матеріалах Українського інституту національної пам’яті.

МОН також рекомендує навчальним закладам залучити дітей і молодь до скорботних заходів 28 листопада 2015 року, зокрема, загальнонаціональної хвилини мовчання о 16.00 та акції «Запали свічку».

Методичні рекомендації  до вшанування у загальноосвітніх навчальних закладах загиблих від Голодомору 1932 – 1933 років (до Дня пам’яті жертв Голодомору)

Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 340 | Дата: 17.11.2015 Коментарі (0)

16 листопада 2015 року на базі управліня освіти, молоді та спорту Шепетівської РДА було проведено  засідання круглого столу для практичних психологів та  соціальних педагогів закладів освіти району  спільно з службою у справах дітей.  Темадля розмови  «Профілактика та запобігання бездоглядності. Виявлення правопорушень серед учнів. Співпраця та взаємодія служби у справах дітей та органів освіти».

У засіданні круглого столу взяли участь Собчук Н.М., заступник голови райдержадміністрації, Федорчук О. Г., провідний спеціаліст служби у справах дітей, Молокопой В.Л., лікар-інфекціоніст, керівник кабінету «Довіра» центральної районної лікарні.

Так,  Собчук Н.М., заступник голови райдержадміністрації,  акцентувала увагу на тому, що соціально-психологічна служба у знз повинна приділяти увагу усім категоріям дітей – дітям  учасників АТО, дітям переселенців, дітям, загиблих в АТО. Крім того, заступник наголосила на необхідності тісної співпраці усіх учасників навчально-виховного процесу для формування виваженої позиції щодо збереження  здоров’я школярів, недопущення скоєння злочинів та правопорушень.

Присутні практичні психологи та соціальні педагоги познайомилися з роботою кабінету «Довіра», який діє на базі ЦРЛ (Молокопой В.Л.). Надано інформацію  щодо можливості безкоштовного та анонімного обстеження на ВІЛ-інфекцію.

         Працівниками центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді роздані буклети «Все, що ти маєш знати про ВІЛ/СНІД» для користування в роботі.


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 346 | Дата: 17.11.2015 Коментарі (0)

Інформуємо, що наказ Міністерства освіти і науки України від 15.10.2015 №1085 «Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2016 році» зареєстрований у Міністерстві юстиції України 4 листопада за № 1351/27796.

Наказом затверджено Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2016 році.

Завантажити


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 327 | Дата: 17.11.2015 Коментарі (0)

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні».

Глава держави прийняв таке рішення, враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.

Протягом року має бути забезпечено проведення фахових конкурсів, олімпіад та інших змагань з англійської мови, розвиток взаємного обміну учнями та студентами між навчальними закладами України та держав, у яких англійська мова є основною мовою спілкування, активізована участь загальноосвітніх навчальних закладів України в навчальній програмі Європейського Союзу «Е-Twinning Plus».

Має бути розширена мережа літніх мовних таборів з метою вивчення іноземних мов в Україні. Йдеться й про розвиток міжнародного співробітництва щодо залучення до викладання англійської мови іноземних фахівців – носіїв мови, у тому числі волонтерів, спрощення порядку в’їзду в Україну та перебування в Україні таких фахівців.

Указ Президента України  №641/2015


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 331 | Дата: 17.11.2015 Коментарі (0)

Міністерством освіти і науки України надіслано умови проведення та орієнтовні критерії оцінювання конкурсних випробувань третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016»

Лист МОН України від 11.11.2015 № 1/9-540 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2016»


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 344 | Дата: 13.11.2015 Коментарі (0)

Запрошуємо учнів 5-11 класів до участі в ХV Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Конкурс відбудеться в чотири етапи:
1-й етап (шкільний) – до 30 листопада 2015 року;
2-й етап (районний) – до 30 грудня 2015 року;
3-й етап (обласний) – 22 січня 2016 року;
4-й етап (фінальний) – лютий 2016 року.

До розгляду в конкурсі приймаються роботи на тему «Гуртуймося, Братове-Українці! Лиш через терни шлях веде до зір» (В. Шовкошитний) у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».

Детальніше


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 492 | Дата: 13.11.2015 Коментарі (0)
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів

Друзі сайту