Четвер
24.01.2019
03:35
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Методичний кабінет відділу освіти, культури, молоді, спорту
та туризму
Головна Реєстрація Вхід
»
Меню сайту

Категорії розділу
Олімпіади, МАН [108]
Методичні заходи [172]
Акції [14]
Спорт [65]
Інформатика [36]
Математика [8]
Фізика [3]
Філологам [3]
Історія [7]
Мистецтво [9]
Іноземні мови [21]
Хімія [3]
Біологія [9]
Географія [3]
Економіка [0]
Позаурочні заходи [17]
Євроінтеграція [4]
Офіційно [255]
Дошкілля [31]
ЗНО [26]
ДПА [31]
Початкова школа [14]
Оздоровлення [9]
Підручники [3]
ППЗ [5]
Навчання вчителів [15]
Конкурси [83]
Психологія і соціальна робота [30]
Свята [25]
Кадри. Сторінка правових знань. [6]
Підсумкові контрольні [4]
Трудове навчання [5]
Виховна робота [25]
Образотворче мистецтво [1]
Вшанування пам’яті Івана Франка [1]

Наше опитування
Чому я не розміщую власні розробки на сайті?
Всього відповідей: 402

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Методичні заходи
« 1 2 3 4 5 ... 17 18 »

14 вересня на базі Пліщинської зош І-ІІІ ступенів відбувся обласний семінар вчителів біології та хімії. У семінарі взяли участь педагоги області, методисти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Мирна Л.А., Дубковецька Г.М., директор Хмельницького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Климчук В.В., представники Шепетівського держлісгоспу, журналісти  (газета «Подільські вісті» та телерадіоканал «Поділля-центр»).

В ході роботи семінару учасники ознайомились з досвідом роботи вчителя біології школи Зведенюка М.А. з питань еколого-натуралістичної позакласної роботи, з роботою зразкового шкільного учнівського лісництва «Пліщинське». На семінарі Климчук В.В. презентував книгу «Живі смарагди Шепетівщини», редактором якої є Зведенюк М.А., а вийшла книга завдяки спонсорській підтримці ДП «Шепетівський лісгосп». Кожен з учасників семінару отримав книгу у подарунок.


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 338 | Дата: 15.09.2016 Коментарі (0)

Реагуючи на численні звернення вчителів та адміністраторів шкіл, МОН і спільнота відповідального вчительства EdCamp Ukraine розпочинають проект «Діти і папери: як досягти балансу в школі?». Цей проект -  масштабне онлайн-опитування щодо розвантаження вчительської та адміністративної роботи з подальшим публічним обговоренням та розробкою плану дій.

Ініціатива спрямована на те, щоб знайти відповіді на три ключові питання:

  • що заважає педагогу й адміністратору школи працювати?
  • як змінити ситуацію?
  • від кого залежатимуть зміни?

1 етап, 13 вересня – 13 жовтня 2016 р.: системне анонімне опитування з узагальненням результатів, щоб виявити критичні точки в роботі школи, пов’язані з документообігом та звітністю.

2 етап, 6 листопада – 1 грудня 2016 р.: здійснюватиметься відкрите онлайн-обговорення отриманих даних та розробка пропозицій щодо можливості подальших змін.

Дізнатися більше й пройти опитування можна за цим посиланням.


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 233 | Дата: 14.09.2016 Коментарі (0)

       23 серпня 2016 року на базі РМК відбулося засідання секції заступників директорів з навчально-виховної роботи та виховної роботи. Важливий день, важлива зустріч – усі методисти району зустрілися разом, аби окреслити нові методичні шляхи на 2016-2017 навчальний рік. А оновлень чимало.


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 307 | Дата: 23.08.2016 Коментарі (0)

26 квітня 2016 року проведено нараду заступників директорів щодо організованого завершення методичного року у знз. Увазі заступників представлено методичний органайзер щодо планового завершення діяльності усіх методичних структур та підготовки проекту наказу щодо підсумків методичної роботи з педагогічними кадрами у 2015-2016 н. р.

     Крім того проведено колоквіум з питань самоосвіти «Новини освіти - на вістрі змін:  факти, події,  коментарі».

     У нараді взяла участь заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Волошина О.Я.


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 306 | Дата: 27.04.2016 Коментарі (0)

26 квітня 2016 року згідно плану відбулося засідання ради РМК. Розглянуто питання діяльності шкільних методичних кабінетів щодо впровадження нового Держстандарту (4, 7 клас):

 - 4 клас: особливу увагу приділено  навчанню дітей за програмами зі змінами, а саме, як діти пройшли курс навчальних дисциплін, який якісний показник успішності, які проблемні питання навчально-виховного процесу виникали протягом року, як відбувалось вирішення проблемних питань адміністрацією знз, які форми роботи з педагогами з даного питання стали  ефективними;

  - 7 клас: проаналізовано результати успішності учнів, зроблено порівняльний аналіз  результатів минулого навчального року. Для порівняльного аналізу взято предмети: українська мова, математика, історія, англійська мова. Крім того виступаючі говорили  про допрофільну підготовку семикласників у 8 класі (що планується).

  Стосовно другого питання порядку денного « Про управлінську діяльність заступників директорів з навчально-виховної роботи щодо здійснення науково-методичного супроводу допрофільної підготовки та профільного навчання», то заступниками директорів з НВР представлено  дорожню карту  з даного питання. Враховано  підходи щодо організації профільного навчання та допрофільної підготовки  у  знз,  планування вивчення питання (накази, педагогічні ради), пріоритетні завдання на майбутнє,  діяльність в команді  «заступник з НВР  - практичний  психолог» щодо психологічного супроводу профільності, здійснення контролю за профільними предметами.  Зроблено акцент на методичному аспекті проблеми: розкрито зміст і форми науково-методичного супроводу допрофільної підготовки та профільного навчання, показано  обґрунтування вибору профілів, названо проблеми, які виникають в ході діяльності та шляхи   вирішення методичних проблем.

         Заступники директорів з навчально-виховної роботи підготували схеми, діаграми, стислий коментар фактів і цифр, порівняльний аналіз результативності показників навчально-виховного процесу, що допомогло у виробленні рекомендацій для подальшого вирішення завдань як на рівні знз, так на рівні РМК.

        Крім того  радою РМК заслухано питання організації роботи управлінського резерву у знз.

    У роботі ради РМК взяла участь заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Волошина О.Я.


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 300 | Дата: 27.04.2016 Коментарі (0)

13 квітня в рамках підготовки до проведення обласного методичного турніру на базі Великомедведівського нвк відбулося засідання лабораторії невирішених проблем вчителів суспільних дисциплін за участю методиста Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Кенц Галини Іванівни з проблеми «Оцінювання навчальних досягнень учнів у контексті особистісно розвивального, компетентнісного підходу до навчання».


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 328 | Дата: 14.04.2016 Коментарі (0)

24 березня на базі Плесенської зош І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів-філологів на тему «педагогіка життєтворчості як основа формування компетентної особистості школяра». Директор школи Капелюх Т.М. представила експрес-портрет школи та кафедри вчителів-філологів.


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 355 | Дата: 23.03.2016 Коментарі (0)

24 лютого на базі Городищенської зош І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін  «Формування системних знань на уроках - запорука успішної підготовки до ЗНО». Педагоги глибоко опрацювали поняття системний підхід до  навчання, основні напрямки формування системних знань, опрацювали особливості мета предметного підходу до навчально-виховного процесу та використання фреймового структурування з метою забезпечення системного підходу до навчання.

Під час практичної частини семінару педагоги моделювали інтегровані уроки, складали модель системи вивчення певної теми, моделювали уроки узагальнення, систематизації вивченого, складали фреймову модель вивчення історичних персоналій та художнього твору. Саме ці види робіт забезпечать якісну підготовку учнів до ЗНО.

Крім цього, педагоги відвідали уроки вчителів Городищенської школи Ткачук А.П., Василишиної В.І., Ліпської  Ю.В., Кравчук С.В. (урок української мови, літератури, історії, англійської мови), де педагоги продемонстрували систему роботи щодо підготовки учнів до ДПА – ЗНО  через використання системного підходу до навчання.

Кожен з присутніх отримав пакет цінних методичних матеріалів з питань підготовки до ЗНО – ДПА та системності навчання.


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 357 | Дата: 24.02.2016 Коментарі (0)

     Вітаємо учнів  та педагогів  Грицівської    зош I-III ступенів за підготовку і результативну участь  у міжнародному художньому конкурсі «Календар GLOBE - 2016».

    Бажаємо  подальших творчих успіхів!


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 296 | Дата: 02.02.2016 Коментарі (0)

           18.01.2016 р. на базі  РМК  практичні психологи знз взяли участь у зимовій методичній студії з теми  «Психологічний супровід ЗНО, ДПА.»

           Практичні психологи поділилися досвідом з питань психологічного супроводу підготовки старшокласників  до ДПА, ЗНО.   Розглянуто шляхи забезпечення оптимальної реалізації психічних можливостей учнів та виявлення у максимальній мірі отриманих знань, умінь та навичок під час зовнішнього оцінювання.  

Завершилась зустріч виробленням рекомендацій щодо організації роботи з батьками, вчителями-предметниками, класними керівниками. 


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 299 | Дата: 19.01.2016 Коментарі (0)
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів

Друзі сайту