Субота, 18.11.2017, 18:26
Методичний кабінет управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
ТОР-5 новин
Зразки наказів про преміювання.
Шкільні олімпіади 2010-2011 н.р.
Контрольні завдання МАН
Завдання для проведення ДПА у 2008-2009 н.р.
Нова програма з фізичного виховання у 5-9 класах
Наше опитування
Чому я не розміщую власні розробки на сайті?
Всього відповідей: 399
Друзі сайту
МОН України
Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
ХОІППО
Департамент освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА
Обласні/Електронні олімпіади
ХОЦНТТУМ
Вчитель-новатор
"Партнерство в навчанні"
Intel "Навчання для майбутнього"
УЦОЯО
ВРЦОЯО
РМЦ I*EARN-Україна
Діти України
Мережа УРАН
Сайт технічної підтримки УРАН у Хмельницькій області

Сайт Міністерства освіти і науки молоді і спорту України
Сайт Педагогічна преса
Статистика
Проверка тиц pr
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

 
Головна » Методичні заходи
« 1 2 3 4 5 ... 16 17 »

13 квітня в рамках підготовки до проведення обласного методичного турніру на базі Великомедведівського нвк відбулося засідання лабораторії невирішених проблем вчителів суспільних дисциплін за участю методиста Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Кенц Галини Іванівни з проблеми «Оцінювання навчальних досягнень учнів у контексті особистісно розвивального, компетентнісного підходу до навчання».


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 239 | Дата: 14.04.2016 Коментарі (0)

24 березня на базі Плесенської зош І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів-філологів на тему «педагогіка життєтворчості як основа формування компетентної особистості школяра». Директор школи Капелюх Т.М. представила експрес-портрет школи та кафедри вчителів-філологів.


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 275 | Дата: 23.03.2016 Коментарі (0)

24 лютого на базі Городищенської зош І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін  «Формування системних знань на уроках - запорука успішної підготовки до ЗНО». Педагоги глибоко опрацювали поняття системний підхід до  навчання, основні напрямки формування системних знань, опрацювали особливості мета предметного підходу до навчально-виховного процесу та використання фреймового структурування з метою забезпечення системного підходу до навчання.

Під час практичної частини семінару педагоги моделювали інтегровані уроки, складали модель системи вивчення певної теми, моделювали уроки узагальнення, систематизації вивченого, складали фреймову модель вивчення історичних персоналій та художнього твору. Саме ці види робіт забезпечать якісну підготовку учнів до ЗНО.

Крім цього, педагоги відвідали уроки вчителів Городищенської школи Ткачук А.П., Василишиної В.І., Ліпської  Ю.В., Кравчук С.В. (урок української мови, літератури, історії, англійської мови), де педагоги продемонстрували систему роботи щодо підготовки учнів до ДПА – ЗНО  через використання системного підходу до навчання.

Кожен з присутніх отримав пакет цінних методичних матеріалів з питань підготовки до ЗНО – ДПА та системності навчання.


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 282 | Дата: 24.02.2016 Коментарі (0)

     Вітаємо учнів  та педагогів  Грицівської    зош I-III ступенів за підготовку і результативну участь  у міжнародному художньому конкурсі «Календар GLOBE - 2016».

    Бажаємо  подальших творчих успіхів!


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 233 | Дата: 02.02.2016 Коментарі (0)

           18.01.2016 р. на базі  РМК  практичні психологи знз взяли участь у зимовій методичній студії з теми  «Психологічний супровід ЗНО, ДПА.»

           Практичні психологи поділилися досвідом з питань психологічного супроводу підготовки старшокласників  до ДПА, ЗНО.   Розглянуто шляхи забезпечення оптимальної реалізації психічних можливостей учнів та виявлення у максимальній мірі отриманих знань, умінь та навичок під час зовнішнього оцінювання.  

Завершилась зустріч виробленням рекомендацій щодо організації роботи з батьками, вчителями-предметниками, класними керівниками. 


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 231 | Дата: 19.01.2016 Коментарі (0)

15 січня 2016 року відбулися зимові методичні студії вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін «ДПА-ЗНО: методичні орієнтири».  Методист РМК Яковчук Т.І. детально проаналізувала результати ДПА-ЗНО за 2015 рік, окреслила основні проблеми.

Працюючи у парах, групах педагоги визначили шляхи вирішення проблем, обговорили як краще організувати підготовку до ДПА-ЗНО, найбільш ефективні методи і прийоми повторення вивченого, кращого запам’ятовування. Окремі вчителі презентували свої творчі напрацювання з питань підвищення результативності ДПА-ЗНО у 2016 році.

Кожен педагог отримав електронну теку матеріалів з питань підготовки до ДПА-ЗНО.


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 226 | Дата: 16.01.2016 Коментарі (0)

            11.01.2016 року на базі РМК проведено методичну зустріч вчителів математики району з теми «ДПА – ЗНО: методичні орієнтири»

            В ході зустрічі вчителі поділились надбаннями щодо підготовки учнів до ДПА та ЗНО, ознайомились з нормативною базою щодо проведення ДПА та ЗНО з математики у 2016 році. Крім того опрацьовано методичні заходи РМК, які схвалені радою (24.11.2015 року).

            Підсумком зустрічі стало вироблення методичних рекомендацій щодо підготовки учнів до ДПА та ЗНО з математики.


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 228 | Дата: 11.01.2016 Коментарі (0)

       Усі професії від учителя, а професія учитель – від Бога. Це ще раз підтвердили учасники районного туру конкурсу «Учитель року – 2016», що  відбувся 10 грудня 2015 року на базі Судилківської зош І-ІІІ ступенів. Свою майстерність, талант демонстрували вчителі історії, англійської мови, математики та предмета «Захист Вітчизни».

       Урочистий початок конкурсу. Учні школи привітали конкурсантів теплими словами, подарували їм кілька пісень. З вітальним словом до присутніх звернулась завідувач Шепетівського районного методичного кабінету Мазур В. Д.

       Учасники конкурсу пройшли складні випробування. Це контрольна робота, де педагоги продемонстрували свої знання з педагогіки, психології, методики та фаху,  майстер-клас, володіння ІКТ, підготовка і захист проекту і, звичайно, конкурсний урок.

       Всі учасники конкурсу показали, що вони є справжніми майстрами своєї справи. За підсумками всіх випробувань перемогу здобули: у номінації «Історія» – вчитель Плесенської зош І-ІІІ ступенів Руда Наталія Вікторівна, у номінації «Англійська мова» - вчитель Грицівської зош І-ІІІ ступенів Духович Галина Петрівна, у номінації «Математика» вчитель Ленковецької зош І-ІІІ ступенів Стучинська Оксана Степанівна, у номінації «Захист Вітчизни» - вчитель Судилківської зош І-ІІІ ступенів Береговський  Юрій Васильович.

       Лауреатами конкурсу стали: Сібагатов  С.С. (Червоноцвітська зош І-ІІ ст.), Устюшкіна Т.В. (Судилківська зош І-ІІІ ст.), Варшавська А.Й. (Плесенська зош І-ІІІ ст.), Румак В.М. (Серединецька зош І-ІІІ ст.).


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 398 | Дата: 10.12.2015 Коментарі (0)

Згідно прану роботи РМК 30.09.2015 було проведено вебінар з керівниками навчальних закладів на тему "Використання хмарних технологій в освіті".

Учасники вебінару, керівники шкіл, мали можливість ознайомитись з принципами та ідеями використання хмарних технологій в основному і конкретними практичними прикладами їх використання навчальним закладом. Зокрема:

  • акцентовано увагу на використанні хмарних сервісів Microsoft Live@edu та Google Apps for Education;
  • продемонстровано можливості використання соціальних мереж для підвищення фахового та методичного рівня керівників, педагогів; використання їх у методичній роботі та у роботі з класом;
  • зосереджено увагу на використанні технологій та інструментів web 2.0 в освіті;
  • розглянуто можливості платформ для організації дистанційного навчання.

Ознайомитись із запропонованими матеріалами вебінару можна за посиланням: https://bubbl.us/mindmap?h=2d0379/5a7277/29M7pfWJ.aSuU.


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 347 | Дата: 30.09.2015 Коментарі (0)

У Facebook створено групу для вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін. Долучитись до даної групи можна за посиланням https://www.facebook.com/groups/1117530924927754/. До участі запрошуються вчителі української мови та літератури, вчителі історії, російської мови, зарубіжної літератури, іноземних мов.

Роботу групи координує Тетяна Іванівна Яковчук, методист суспільно-гуманітарних дисциплін РМК.

Долучайтесь! Сподіваємось на плідну співпрацю у групі.


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 281 | Дата: 11.09.2015 Коментарі (0)
Управління освіти, молоді та спорту Шепетівської РДА © 2017
Пошук по сайту
Форма входу
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
КАТЕГОРІЇ РОЗДІЛУ
Олімпіади, МАН [108]
Методичні заходи [167]
Акції [14]
Спорт [61]
Інформатика [36]
Математика [8]
Фізика [3]
Філологам [2]
Історія [6]
Мистецтво [9]
Іноземні мови [21]
Хімія [3]
Біологія [9]
Географія [2]
Економіка [0]
Позаурочні заходи [17]
Євроінтеграція [4]
Офіційно [255]
Дошкілля [27]
ЗНО [26]
ДПА [31]
Початкова школа [14]
Оздоровлення [9]
Підручники [3]
ППЗ [5]
Навчання вчителів [15]
Конкурси [83]
Психологія і соціальна робота [28]
Свята [24]
Кадри. Сторінка правових знань. [6]
Підсумкові контрольні [4]
Трудове навчання [4]
Виховна робота [25]
Образотворче мистецтво [1]
Вшанування пам’яті Івана Франка [1]
МИ В МЕРЕЖІ
Блоги вчителів
Предметні спільноти
Хмаринка тегів
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання