Середа, 28.06.2017, 20:23
Методичний кабінет управління освіти, молоді та спорту
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
ТОР-5 новин
Зразки наказів про преміювання.
Шкільні олімпіади 2010-2011 н.р.
Контрольні завдання МАН
Завдання для проведення ДПА у 2008-2009 н.р.
Нова програма з фізичного виховання у 5-9 класах
Наше опитування
Чому я не розміщую власні розробки на сайті?
Всього відповідей: 396
Друзі сайту
МОН України
Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
ХОІППО
Департамент освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА
Обласні/Електронні олімпіади
ХОЦНТТУМ
Вчитель-новатор
"Партнерство в навчанні"
Intel "Навчання для майбутнього"
УЦОЯО
ВРЦОЯО
РМЦ I*EARN-Україна
Діти України
Мережа УРАН
Сайт технічної підтримки УРАН у Хмельницькій області

Сайт Міністерства освіти і науки молоді і спорту України
Сайт Педагогічна преса
Статистика
Проверка тиц pr
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

 
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 103 104 »

           12.01.2016 р. на базі  РМК  вчителі початкових класів (4 клас)взяли участь у зимовій методичній студії, тема  «Навчання за програмами зі змінами (4 клас): здобутки, проблеми, перспективи.»

           Вчителі  поділилися власними надбаннями щодо організації навчально-виховного поцесу у 4 класі за зміненими програмами, підсумували результати першого семестру, визначилися у слабких та сильних сторонах. Крім того окреслили шляхи і методичні підходи щодо діяльності у другому семестрі.

           Надзвичайно цікавою та змістовною була практична частина зустрічі.

 Юніори Судилкіської, Грицівської зош І-ІІІ ст..  представили свої наукові роботи,  продемонстрували знання, дослідницькі уміння та навички.

           Завершальний етап зустрічі – підведення підсумків, вироблення рекомендацій.


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 212 | Дата: 13.01.2016 Коментарі (0)

12 січня 2016 року на базі Грицівської школи сприяння  здоров’ю  відбувся семінар  педагогів-організаторів з теми  «Творча майстерня педагогів –організаторів з питань дозвілля учнівської молоді».

Розпочала роботу семінару Шампаніна П.С.- директор Грицівської школи сприяння здоров’ю, яка ознайомила  присутніх з організацією змістовного дозвілля учнівської молоді у позашкільному закладі.

Також у роботі семінару взяли участь:

  • методист Грицівської школи сприяння здоров’ю  Вознюк Л.М. «Інноваційні методи та форми організації дозвілля учнівської молоді»;
  • президент ГО Асоціації «Відродження Грицева» Джурабаєв В.С. «Молодіжний банк як інструмент роботи з молоддю»;
  • керівник «Євроклубу»  Грицівської школи сприяння здоров’ю  Дубина С.В. «Модернізація прийомів творчого та інтелектуального розвитку старшокласників у сфері дозвілля та залучення їх до громадської  діяльності»;
  • культорганізатор Поліщук А.О. «Музикотерапія  як засіб регуляції гіперактивності та організації дозвілля дітей».

Практичний модуль семінару позначився  фольклорним дійством за участю молодших школярів «Від Василя до Меланки» (керівник Порядко А.О.)

Завершальний акорд   семінару – майстер-клас «Новорічні зірки в техніці канзаші», який продемонстрували  вихованці  гуртка «Вироби зі стрічок. Канзаші»(керівник Каплан І.В.).

У процесі семінару вироблено методичні рекомендації відповідно зазначеної теми.


Прикрепления:
Категорія: Виховна робота | Переглядів: 194 | Дата: 12.01.2016 Коментарі (0)

      12.01.2016 року заступники директорів знз з навчально-виховної роботи взяли участь у зимовій методичній студії. В процесі діалогічного спілкування розглянуто питання підсумків методичної діяльності першого семестру через призму співпраці РМК та шкільних методичних кабінетів, обговорено пріоритетні завдання методичної діяльності на другий семестр 2015-2016 н. р. з наступною корекцією окремих заходів.

        Крім того розглянуто питання пошуку ефективних шляхів підвищення якості природничої освіти, основний акцент зроблено на питаннях діагностики затруднень учителів природничого циклу, їх активності щодо участі у методичних заходах на рівні району та області, а також йшлося про забезпечення з боку  заступників з навчально-виховної роботи   належного науково-методичного супроводу у роботі з учителями природничих дисциплін.

       Завершальним етапом зустрічі була методична гра «Конструктор», у якій взяли участь усі присутні. Тема гри «Методична діяльність заступника директора з навчально-виховної роботи: сучасний вимір». Інноваційний, мобільний, креативний, гнучкий, гуманний; лідер, ентузіаст, людина, якій під силу вести за собою інших, якій близький синергійний розвиток командної кооперації та першокласне володіння ІКТ, - саме такі риси  заступника з НВР сучасного навчального закладу назвали учасники гри. У ході гри мова йшла про школу майбутнього, про змішане (он-лайн та оф-лайн) навчання, про розвиток критичного мислення учасників навчально-виховного процесу. Висновок учасників гри: продовжити генерувати  ідеї справжніх змін у шкільній освіті, реалізація яких дозволить зробити:

  • важке – легким: вчитися можна мимоволі;
  • повільне – швидким: сучасні методи пошуку та обробки інформації;
  • нудне-розвагою: вчити можна граючись;
  • неможливе – можливим: індивідуальні освітні програми, інноваційні методи, технології  і т.ін… Усьому вище згаданому  даватиме раду шкільний методист (практик, дослідник, інтерпретатор, експериментатор) – заступник директора з навчально-виховної роботи, бо саме за ним – ціла низка добре організованих методичних стратегій роботи вчителя, які сприяють і сприятимуть активному навчанню учнів і розвитку в них критичного мислення.

Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 192 | Дата: 12.01.2016 Коментарі (0)

            11.01.2016 року на базі РМК проведено методичну зустріч вчителів математики району з теми «ДПА – ЗНО: методичні орієнтири»

            В ході зустрічі вчителі поділились надбаннями щодо підготовки учнів до ДПА та ЗНО, ознайомились з нормативною базою щодо проведення ДПА та ЗНО з математики у 2016 році. Крім того опрацьовано методичні заходи РМК, які схвалені радою (24.11.2015 року).

            Підсумком зустрічі стало вироблення методичних рекомендацій щодо підготовки учнів до ДПА та ЗНО з математики.


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 192 | Дата: 11.01.2016 Коментарі (0)

      28 грудня 2015 року на базі Плесенської зош І-ІІІ ступенів відбувся І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Шепетівської районної філії Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України.  На      конкурс було представлено   54    роботи учнів загальноосвітніх навчальних закладів, працювало 25 секцій 11 наукових відділень.    Традиційно  працювала  секція «МАН-юніори», в якій взяли  участь  учні 1-4 класів.

     Супровід конкурсу-захисту здійснювали завідувач   районного методичного кабінету Мазур В.Д. та  фахові методисти.

     Тематика робіт досить різноманітна та актуальна, охоплює  різні галузі основ наук.  Кожна робота грунтувалась на певній науковій та експерементальній базі, містила власні дані досліджень, спостережень та пошуку, відображала власні позиції юного дослідника. Захисту науково-дослідницьких робіт передувало виконання контрольної роботи  з базової дисципліни.

      Члени журі компетентно підійшли до оцінки та обговорення кожної учнівської роботи.

      За висновками журі  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Шепетівської районної філії  Хмельницького територіального відділення МАН визначено 16 переможців.  Учні-переможці  візьмуть участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

    Вітання  переможцям районного конкурсу та керівникам науково-дослідницьких  робіт, щирі побажання успіху в обласному конкурсі.

    Нехай перемагає наука!


Прикрепления:
Категорія: Олімпіади, МАН | Переглядів: 286 | Дата: 29.12.2015 Коментарі (0)

        Шановні освітяни району!

        Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Світ завмирає в очікуванні дива, адже  це  щасливі і радісні, родинно-теплі, улюблені  дні, з якими кожен пов’язує сподівання тільки на краще.

        Рік минулий запам’ятається вагомими перемогами й здобутками в нашій освітянській галузі: він збагатив усіх новим досвідом, подарував можливість для подальшого професійного зростання, розвитку творчості та ініціативи.

        Тож хай Новий  2016 рік увійде у Ваші оселі з радістю  і добром, натхненням і надією, злагодою і достатком, буде щедрим на творчі дерзання й злети, а Різдвяна ніч запалить у серцях вогник  величезної віри у власні сили,  віри у мирне майбутнє нашої України!

        Гарних свят!

 

     Начальник управління освіти,

     молоді та спорту                                              Грабельнікова Н.М.

 

     Голова райкому профспілки

     працівників освіти                                            Адамець В.Д.


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 221 | Дата: 25.12.2015 Коментарі (0)

             17.12.2015 р. на базі  Плесенської зош  І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум  вчителів природничих дисциплін на тему «Контрольно-оцінювальна діяльність вчителя природничих дисциплін»

            Під час теоретичного блоку розглянуто мету, предмет, вимоги контрольно-оцінювальної діяльності вчителя, основні функції, критерії контролю і оцінювання навчальних досягнень учнів, види контролю, методи, вибір яких зумовлюється особливостями змісту навчальних предметів.

              На високому методичному рівні пройшли уроки хімії (вч.Черниш В.В.), біології (вч.Бачинська О.В.), географії (вч.Грицюк С.М.). Уроки відзначались практичною спрямованістю.

           Вчителі продемонстрували різні форми перевірок: індивідуальні, парні, групові, фронтальні.


Прикрепления:
Категорія: Біологія | Переглядів: 228 | Дата: 23.12.2015 Коментарі (0)

  15.12.2015 р. на базі Cудилківської зош  І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум  вчителів початкових класів на тему «Контрольно-оцінювальна діяльність вчителя початкових класів»
На семінарі розглянуто основні функції контролю і оцінювання навчальних досягнень учнів, види контролю, методи, вибір яких зумовлюється особливостями змісту навчальних предметів, їх обсягом, рівнем
              Надзвичайно цікавою та змістовою була практична частина семінару. Де вчителі початкових класів Гордійчук Т.М, Добровольська Н.В. провели уроки з використанням сучасних технологій, де застосовували різні форми перевірки: індивідуальні, парні, групові, фронтальні. Уроки відзначались практичною спрямованістю.

 


Прикрепления:
Категорія: Початкова школа | Переглядів: 233 | Дата: 23.12.2015 Коментарі (0)

    17 грудня 2015 року  на базі Чотирбоцького дошкільного навчального закладу відбувся семінар-практикум вихователів днз району на тему «Дидактичні ігри як засіб усебічного розвитку дитини». В роботі семінару взяли участь  вихователі  23  дошкільних закладів Шепетівського району.

   В ході семінару розглянуто  теоретичні основи організації ігрової діяльності дітей в умовах дошкільного закладу, практично відпрацьовано підбір та використання дидактичних ігор з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей дітей.

   Учасники зібрання відвідали  інтегроване заняття  «Птахи нашого краю».

   Завершився семінар виробленням методичних рекомендацій щодо ефективності використання дидактичних ігор під час  проведення занять та повсякденному житті дошкільників.


Прикрепления:
Категорія: Дошкілля | Переглядів: 260 | Дата: 18.12.2015 Коментарі (0)

До уваги керівників шкіл, вчителів, учнів, батьків!


Прикрепления:
Категорія: Офіційно | Переглядів: 237 | Дата: 11.12.2015 Коментарі (0)
Управління освіти, молоді та спорту Шепетівської РДА © 2017
Пошук по сайту
Форма входу
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
КАТЕГОРІЇ РОЗДІЛУ
Олімпіади, МАН [108]
Методичні заходи [166]
Акції [14]
Спорт [61]
Інформатика [36]
Математика [8]
Фізика [3]
Філологам [2]
Історія [6]
Мистецтво [9]
Іноземні мови [21]
Хімія [3]
Біологія [9]
Географія [2]
Економіка [0]
Позаурочні заходи [17]
Євроінтеграція [4]
Офіційно [253]
Дошкілля [27]
ЗНО [26]
ДПА [31]
Початкова школа [14]
Оздоровлення [9]
Підручники [3]
ППЗ [5]
Навчання вчителів [15]
Конкурси [83]
Психологія і соціальна робота [28]
Свята [23]
Кадри. Сторінка правових знань. [6]
Підсумкові контрольні [4]
Трудове навчання [4]
Виховна робота [25]
Образотворче мистецтво [1]
Вшанування пам’яті Івана Франка [1]
МИ В МЕРЕЖІ
Блоги вчителів
Предметні спільноти
Хмаринка тегів
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання