Понеділок
20.08.2018
16:33
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Методичний кабінет управління освіти, молоді, спорту
та туризму
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Олімпіади, МАН [108]
Методичні заходи [167]
Акції [14]
Спорт [61]
Інформатика [36]
Математика [8]
Фізика [3]
Філологам [2]
Історія [6]
Мистецтво [9]
Іноземні мови [21]
Хімія [3]
Біологія [9]
Географія [3]
Економіка [0]
Позаурочні заходи [17]
Євроінтеграція [4]
Офіційно [255]
Дошкілля [27]
ЗНО [26]
ДПА [31]
Початкова школа [14]
Оздоровлення [9]
Підручники [3]
ППЗ [5]
Навчання вчителів [15]
Конкурси [83]
Психологія і соціальна робота [28]
Свята [24]
Кадри. Сторінка правових знань. [6]
Підсумкові контрольні [4]
Трудове навчання [4]
Виховна робота [25]
Образотворче мистецтво [1]
Вшанування пам’яті Івана Франка [1]

Наше опитування
Чому я не розміщую власні розробки на сайті?
Всього відповідей: 401

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 107 108 »

Шановні колеги!

Запрошуємо вас до участі в роботі інтернет-семінару вчителів початкових класів та вихователів закладів дошкільної освіти «Ліворука дитина: особливості розвитку, світосприйняття і навчання», який відбудеться 21 лютого 2018 року.

В ході роботи інтернет-семінару вчителям пропонується опрацювати теоретичні та практичні матеріали, підготовлені та надані колективом Михайлюцької зош І-ІІІ ступенів, та методистами РМК, а також провести уроки (заняття) у своїх закладах освіти, відповідно до теми семінару.

З матеріалами семінару можна ознайомитись на сайті РМК в рубриці "Методичний кейс", "Дошкілля" та "Початкова освіта"


Прикрепления:
Категорія: | Переглядів: 35 | Дата: 21.02.2018 Коментарі (0)

16 лютого відбулося засідання колегії управління освіти і науки за участю керівників закладів освіти. Управління освіти і науки за участю керівників закладів освіти. На колегії розглянуто ряд важливих питань: про стан роботи зі зверненнями громадян за підсумками 2017 року; про впровадження заходів енергозбереження в закладах освіти району; про заходи щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя». Особлива увага на колегії була звернена на питання «Юридична грамотність керівника закладу освіти. Фінансова, академічна, кадрова та організаційна автономія закладів освіти у межах, визначених законом: ризики, перспективи», що пов’язано з прийняттям нового Закону «Про освіту».

 


Прикрепления:
Категорія: | Переглядів: 42 | Дата: 16.02.2018 Коментарі (0)

 30 січня на базі РМК відбувся практичний тренінг психолога-терапевта-психоаналітика, тренера, лідера групи Балінта (PSB), Sandplay-терапевта  (DST), голови ГО "Хмельницьке об'єднання психологів та психотерапевтів" Салко Наталії Олексіївни.

На тренінгу присутні розглянули, дослідили та практично відпрацювали методи профілактики вигорання педагога

.


Прикрепления:
Категорія: | Переглядів: 50 | Дата: 07.02.2018 Коментарі (0)

1 лютого розпочинається навчання на онлайн-курсі для вчителів початкової школи. Протягом дня, ми опублікуємо навчальні матеріали (відео, конспекти, завдання) двох модулів: «Загальний огляд» та «Організація класу». Решту модулів ми публікуватимемо поступово, згідно розкладу на платформі

Відкриття будь-якого модулю, не означає закриття попереднього: всі матеріали, включно з тестами, залишатимуться доступними цілодобово. Це означає, що ви можете навчатися та виконувати завдання в зручний час та в зручному місці з будь-якого пристрою (телефон, планшет, ноутбук, стаціонарний комп’ютер). Немає необхідності розпочинати навчання одразу в день публікації матеріалів.

Додатково зауважуємо: навчальні матеріали будуть опубліковані впродовж дня. Не хвилюйтеся, якщо матеріали ще не стали доступними для перегляду й не кваптеся телефонувати на «гарячу лінію». Нам приємно, що ви так нетерпляче чекаєте старту навчання, тому обіцяємо: матеріали обов’язково з’являться :)  Дякуємо за розуміння!

Якщо у Вас виникли проблеми із реєстрацією, доступом до матеріалів або інші запитання, напишіть листа на електронну адресу info@ed-era.com. Перед цим обов’язково ознайомтеся із пам’яткою, де наведено рекомендації з написання листів для запитів та їх приклади.

Приємного навчання!

Щиро ваша,
команда студії онлайн-освіти EdEra

Перейти до курсу!


Прикрепления:
Категорія: | Переглядів: 44 | Дата: 02.02.2018 Коментарі (0)

Про обов’язковий онлайн-курс для вчителів, які навчатимуть перші класи

На сайті студії онлайн-освіти EdEra стартувала реєстрація на обов’язковий «Онлайн-курс для вчителів початкової школи», які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року.

Дистанційний курс ознайомить вчителів з новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентністного навчання. Це обов'язковий етап підвищення кваліфікації педагогів, які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року.

Курс складається з 6 модулів.Серед тем – Державний стандарт початкової освіти, методики компетентнісного навчання, інклюзивна освіта. Окремий блок присвячений нейропсихології: науці, що дозволяє вчителю зрозуміти особливості функціонування мозку дитини, виявити причини труднощів у навчанні та виправити їх.

Під час навчання передбачається виконання різноманітних теоретичних і практичних завдань, результати яких впливають на отримання електронного сертифікату.У разі успішного проходження курсу, його наявність буде обов’язковою для тих, хто набирає 1 клас, і він зараховуватиметься як підвищення кваліфікації.

Зареєструватися можна за посиланням https://ed-era.com/nus)


Прикрепления:
Категорія: | Переглядів: 56 | Дата: 02.02.2018 Коментарі (0)

      23 cічня на базі РМК відбулося засідання імідж-клубу заступників директорів з навчально-виховної роботи. Це був психолого-педагогічний брейнстормінг «Особистість керівника в системі управління шкільним колективом». 
      Учасники склали психолого-педагогічний портрет заступника, обговорили стилі керівництва, стилі управління колективом, залежність стилю від темпераменту людини, взяли участь у дискусії «Шлях до управлінської майстерності», склали власну модель підвищення майстерності як заступника. Тест, на питання якого дали відповідь присутні, допоміг визначити рівень мотивації до успіху кожного зокрема. Крім того,  на занятті учасники практично розіграли різні ситуації, що можуть трапитись у колективах з питань методичної роботи, продемонструвавши різні стилі управління шкільним колективом.


Прикрепления:
Категорія: | Переглядів: 55 | Дата: 23.01.2018 Коментарі (0)

    22 січня Україна відзначає знаменну дату в історії становлення української державності – День Соборності України.

Боротьба українського народу за соборність своїх земель – одна із важливих сторінок життя України.

     З нагоди цієї знаменної події в закладах освіти району організовано і проведено ряд  заходів, метою яких було розширення кругозору учнів про історію виникнення та святкування Дня Соборності України, прищеплення любові та поваги до історичних та культурних надбань українського народу, пробудження інтересу до минулого, виховання почуття національної гідності, гордості за Батьківщину та народ.

 


Прикрепления:
Категорія: | Переглядів: 63 | Дата: 19.01.2018 Коментарі (0)

    17 січня 2018 року на базі районного методичного кабінету відбулась інструктивно–методична нарада з директорами закладів дошкільної освіти.

     Нараду провела методист з питань дошкільної освіти управління освіти та культури Рибак Л.О. Одним з основних питань, що розглядалися на нараді керівників, було питання аналізу захворюваності дітей в закладах дошкільної освіти району та стан оздоровчо–профілактичної роботи по профілактиці захворювання дітей. Це питання особливо актуальне в розрізі масового захворювання на кір в декількох областях України.

   Начальник управління освіти та культури Грабельнікова Н.М., яка була присутня на нараді, звернула увагу присутніх на реалізацію вимог «Закону про освіту», програмних вимог та забезпечення якості освітніх послуг в роботі з дошкільниками.

 


Прикрепления:
Категорія: | Переглядів: 51 | Дата: 17.01.2018 Коментарі (0)

   11 січня 2018 року відбувся семінар-практикум бібліотекарів закладів освіти Шепетівського району на тему: «Модернізація діяльності шкільної бібліотеки в умовах освітніх змін».

    Під час семінару висвітлювалися такі питання:

  • «Упровадження інформаційно-комунікаційних технологій в роботу шкільних бібліотекарів».
  • «Використання інформаційних технологій для удосконалення традиційних форм роботи шкільного бібліотекарями з читачами».
  • «Як викликати інтерес до читання у сучасних дітей: проблеми дитячого читання та шляхи їх розвитку».
  • «Роль шкільної бібліотеки у створенні сучасного освітнього простору».

  Бібліотекарі склали модель освітнього простору шкільної бібліотеки, поділились досвідом проведення інноваційних форм роботи бібліотеки, обговорили ряд нових документів, що регламентують діяльність шкільної бібліотеки.


Прикрепления:
Категорія: | Переглядів: 49 | Дата: 11.01.2018 Коментарі (0)

  10.01.2018 року на базі управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму відбувся круглий стіл заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів на тему «Виховна система школи як оптимальний простір життєтворчості особистості».


Прикрепления:
Категорія: | Переглядів: 64 | Дата: 10.01.2018 Коментарі (0)
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту