Архів матеріалів - Методичний кабінет управління ОМС Шепетівської РДА
Середа, 29.03.2017, 16:11
Методичний кабінет управління освіти, молоді та спорту
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
ТОР-5 новин
Зразки наказів про преміювання.
Шкільні олімпіади 2010-2011 н.р.
Контрольні завдання МАН
Завдання для проведення ДПА у 2008-2009 н.р.
Нова програма з фізичного виховання у 5-9 класах
Наше опитування
Чому я не розміщую власні розробки на сайті?
Всього відповідей: 395
Друзі сайту
МОН України
Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
ХОІППО
Департамент освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА
Обласні/Електронні олімпіади
ХОЦНТТУМ
Вчитель-новатор
"Партнерство в навчанні"
Intel "Навчання для майбутнього"
УЦОЯО
ВРЦОЯО
РМЦ I*EARN-Україна
Діти України
Мережа УРАН
Сайт технічної підтримки УРАН у Хмельницькій області

Сайт Міністерства освіти і науки молоді і спорту України
Сайт Педагогічна преса
Статистика
Проверка тиц pr
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

 
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 102 103 »

26 квітня 2016 року проведено нараду заступників директорів щодо організованого завершення методичного року у знз. Увазі заступників представлено методичний органайзер щодо планового завершення діяльності усіх методичних структур та підготовки проекту наказу щодо підсумків методичної роботи з педагогічними кадрами у 2015-2016 н. р.

     Крім того проведено колоквіум з питань самоосвіти «Новини освіти - на вістрі змін:  факти, події,  коментарі».

     У нараді взяла участь заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Волошина О.Я.


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 146 | Дата: 27.04.2016 Коментарі (0)

26 квітня 2016 року згідно плану відбулося засідання ради РМК. Розглянуто питання діяльності шкільних методичних кабінетів щодо впровадження нового Держстандарту (4, 7 клас):

 - 4 клас: особливу увагу приділено  навчанню дітей за програмами зі змінами, а саме, як діти пройшли курс навчальних дисциплін, який якісний показник успішності, які проблемні питання навчально-виховного процесу виникали протягом року, як відбувалось вирішення проблемних питань адміністрацією знз, які форми роботи з педагогами з даного питання стали  ефективними;

  - 7 клас: проаналізовано результати успішності учнів, зроблено порівняльний аналіз  результатів минулого навчального року. Для порівняльного аналізу взято предмети: українська мова, математика, історія, англійська мова. Крім того виступаючі говорили  про допрофільну підготовку семикласників у 8 класі (що планується).

  Стосовно другого питання порядку денного « Про управлінську діяльність заступників директорів з навчально-виховної роботи щодо здійснення науково-методичного супроводу допрофільної підготовки та профільного навчання», то заступниками директорів з НВР представлено  дорожню карту  з даного питання. Враховано  підходи щодо організації профільного навчання та допрофільної підготовки  у  знз,  планування вивчення питання (накази, педагогічні ради), пріоритетні завдання на майбутнє,  діяльність в команді  «заступник з НВР  - практичний  психолог» щодо психологічного супроводу профільності, здійснення контролю за профільними предметами.  Зроблено акцент на методичному аспекті проблеми: розкрито зміст і форми науково-методичного супроводу допрофільної підготовки та профільного навчання, показано  обґрунтування вибору профілів, названо проблеми, які виникають в ході діяльності та шляхи   вирішення методичних проблем.

         Заступники директорів з навчально-виховної роботи підготували схеми, діаграми, стислий коментар фактів і цифр, порівняльний аналіз результативності показників навчально-виховного процесу, що допомогло у виробленні рекомендацій для подальшого вирішення завдань як на рівні знз, так на рівні РМК.

        Крім того  радою РМК заслухано питання організації роботи управлінського резерву у знз.

    У роботі ради РМК взяла участь заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Волошина О.Я.


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 144 | Дата: 27.04.2016 Коментарі (0)

22 квітня 2016 року  на базі Михайлюцького дошкільного навчального закладу «Дзвіночок»  відбулося засідання школи молодого вихователя  на тему «На допомогу молодому вихователю: дайджест методичної літератури».  У роботі взяли участь  вихователі  18  дошкільних закладів Шепетівського району.


Прикрепления:
Категорія: Дошкілля | Переглядів: 137 | Дата: 25.04.2016 Коментарі (0)

13 квітня в рамках підготовки до проведення обласного методичного турніру на базі Великомедведівського нвк відбулося засідання лабораторії невирішених проблем вчителів суспільних дисциплін за участю методиста Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Кенц Галини Іванівни з проблеми «Оцінювання навчальних досягнень учнів у контексті особистісно розвивального, компетентнісного підходу до навчання».


Прикрепления:
Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 170 | Дата: 14.04.2016 Коментарі (0)

З 5 по 8 квітня 2016 року  Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Інститутом проблем виховання НАПН України проведено  перший етап тренінгу з національно-патріотичного виховання за програмою «З Україною в серці». Мета тренінгової програми: підготовка працівників освіти до організації і здійснення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.


Прикрепления:
Категорія: Виховна робота | Переглядів: 175 | Дата: 12.04.2016 Коментарі (0)

Щирі вітання Хомарецькій Марії, учениці 8 класу Полянської зош I-III ступенів, дипломанту конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз 2016» з  роботою  «Екологічний стан водно-болотних угідь РЛП Мальованка» та керівнику роботи Мамчуру М.О., директору школи, вчителю хімії. 
      Конкурс проходив  4-7 квітня 2016 року у м. Київ (НТУУ «КПІ») під патронатом Всеукраїнської громадської організації «Українське водне товариство «WaterNet». Мета конкурсу — залучити молодь до вирішення проблем забруднення водних ресурсів, нестачі питної води, раціонального її використання, об'єднати інтелектуальні та творчі здібності молоді для розробки інноваційних рішень теперішніх і майбутніх проблем з водою. Пишаємося нашими дипломантами, бажаємо подальших творчих успіхів у науково-дослідницькій діяльності.

 


Прикрепления:
Категорія: Конкурси | Переглядів: 151 | Дата: 08.04.2016 Коментарі (0)

У розділі "Виховна робота"  розміщено  лист Міністерства освіти і науки України від 24.03.2016 №1/3-148, що містить рекомендації для загальноосвітніх навчальних закладів до відзначення пам’ятних дат у рамках Року Державності України, підготовлені Українським інститутом національної пам'яті.  У листі пропонується протягом 2016 року провести тижні історії під загальноукраїнським гаслом “Незалежність. Від 1991-го – назавжди” та інші заходи, активно висвітлюючи їх на web-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою


Прикрепления:
Категорія: Виховна робота | Переглядів: 166 | Дата: 05.04.2016 Коментарі (0)

Згідно з Указом Президента України П. Порошенка № 687/2015 «Про вшанування пам’яті Івана Франка» відбудуться заходи з вшанування пам'яті видатного українського письменника, вченого та громадського діяча Івана Яковича Франка, популяризації його літературної, публіцистичної, наукової спадщини, зважаючи на його вагомий внесок у становлення української нації, а також з нагоди відзначення у 2016 році пам'ятних дат – 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті Івана Франка».

З метою виховання у молоді патріотизму, поваги до історії, враховуючи важливість постаті Івана Франка для розвитку української державності та української культури Шепетівський районний методичний кабінет рекомендує у навчальних закладах організувати і провести заходи з вивчення та популяризації літературної, публіцистичної, наукової спадщини І. Франка

Методичні рекомендації щодо організації заходів, інформація про життєвий і творчий шлях Івана Франка, інформація про проведені заходи з вшанування пам′яті Франка будуть розміщуватись на сайті методичного кабінету.


Прикрепления:
Категорія: Вшанування пам’яті Івана Франка | Переглядів: 202 | Дата: 04.04.2016 Коментарі (0)

29 березня 2016 року  на базі РМК відбувся  семінар заступників директорів з виховної роботи «Варіативність позашкільного освітнього простору для дітей з особливими освітніми потребами», форма проведення: коло візій. Координатор зустрічі, завідувач районної ПМПК  Столярчук Т.Р. У вступному слові Столярчук Т.Р. зазначила актуальність  і концептуальність  питання залучення дітей з особливими освітніми потребами до освітнього простору. В ході зустрічі основний акцент – позашкіллю як потужному напрямку соціальної адаптації та соціалізації особистості.


Прикрепления:
Категорія: Психологія і соціальна робота | Переглядів: 171 | Дата: 30.03.2016 Коментарі (0)
Управління освіти, молоді та спорту Шепетівської РДА © 2017
Пошук по сайту
Форма входу
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
КАТЕГОРІЇ РОЗДІЛУ
Олімпіади, МАН [108]
Методичні заходи [162]
Акції [14]
Спорт [60]
Інформатика [36]
Математика [8]
Фізика [3]
Філологам [2]
Історія [6]
Мистецтво [9]
Іноземні мови [21]
Хімія [3]
Біологія [9]
Географія [2]
Економіка [0]
Позаурочні заходи [17]
Євроінтеграція [4]
Офіційно [253]
Дошкілля [27]
ЗНО [26]
ДПА [31]
Початкова школа [14]
Оздоровлення [8]
Підручники [3]
ППЗ [5]
Навчання вчителів [15]
Конкурси [83]
Психологія і соціальна робота [27]
Свята [22]
Кадри. Сторінка правових знань. [6]
Підсумкові контрольні [4]
Трудове навчання [4]
Виховна робота [25]
Образотворче мистецтво [1]
Вшанування пам’яті Івана Франка [1]
МИ В МЕРЕЖІ
Блоги вчителів
Предметні спільноти
Хмаринка тегів
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання