Четвер
24.01.2019
03:40
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Методичний кабінет відділу освіти, культури, молоді, спорту
та туризму
Головна Реєстрація Вхід
»
Меню сайту

Категорії розділу
Олімпіади, МАН [108]
Методичні заходи [172]
Акції [14]
Спорт [65]
Інформатика [36]
Математика [8]
Фізика [3]
Філологам [3]
Історія [7]
Мистецтво [9]
Іноземні мови [21]
Хімія [3]
Біологія [9]
Географія [3]
Економіка [0]
Позаурочні заходи [17]
Євроінтеграція [4]
Офіційно [255]
Дошкілля [31]
ЗНО [26]
ДПА [31]
Початкова школа [14]
Оздоровлення [9]
Підручники [3]
ППЗ [5]
Навчання вчителів [15]
Конкурси [83]
Психологія і соціальна робота [30]
Свята [25]
Кадри. Сторінка правових знань. [6]
Підсумкові контрольні [4]
Трудове навчання [5]
Виховна робота [25]
Образотворче мистецтво [1]
Вшанування пам’яті Івана Франка [1]

Наше опитування
Чому я не розміщую власні розробки на сайті?
Всього відповідей: 402

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Конкурси
« 1 2 3 4 5 ... 8 9 »
За результатами конкурсу «Шкільна бібліотека - 2011» визначено переможців ІІ (обласного) етапу: в номінації «Майстер бібліотечної справи»: Литвинюк Валентина Іванівна, бібліотекар Червоноцвітської ЗОШ І-ІІ ступенів, - ІІ місце; в номінації «Компетентний читач»: Дячук Любов Адамівна, бібліотекар Травлинської зош І-ІІІ ступенів, - ІІІ місце. Переможці нагороджені Почесними грамотами управління освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації. (наказ управління освіти Хмельницької ОДА від 14.06.2011 р. № 430-но «Про підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу « Шкільна бібліотека»).
Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

Прикрепления:
Категорія: Конкурси | Переглядів: 757 | Дата: 16.09.2011 Коментарі (1)
За підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України проводить конкурс «Мій безпечний електронний світ», мета якого – формування культури користувачів Інтернету і впровадження соціальної програми «Безпека дітей в Інтернеті».
До участі запрошуються учні початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів України та їх батьки.
Конкурс проводиться за такими номінаціями:
 • РОЛИК - любительський відеосюжет або ролик на тему захисту від інтернет-погроз та забезпечення безпеки при використанні Інтернету;
 • ПЛАКАТ - малюнок, плакат або комікс на тему безпечного і етичного використання дітьми Інтернету;
 • СЛОВО - літературний твір на тему захисту дітей від інтернет-погроз (у жанрах: детектив, фентезі, казка);
 • СІМЕЙНИЙ ДОГОВІР – письмовий сімейний договір (сімейні правила) безпечного використання Інтернету.
Регламент проведення Конкурсу:
 • Конкурс триває з 09.09.2011 р. по 09.10.2011 р. Термін подання конкурсних робіт не пізніше 30.09.2011 р.
 • Оцінка робіт журі буде відбуватися протягом 10 днів.
 • Про підсумки конкурсу буде оголошено 10 жовтня 2011 р.
 • Підсумки конкурсу будуть опубліковані на сайті організатора www.shodennik.ua.

  Прикрепления:
  Категорія: Конкурси | Переглядів: 878 | Дата: 09.09.2011 Коментарі (0)
  З метою виявлення і підтримки  обдарованої учнівської молоді, сприяння розкриттю її таланту, підвищення рівня знань, умінь та навичок у галузі комп'ютерних наук в період з 01 листопада по 27 грудня 2011 р. Хмельницьким обласним центром науко-технічної творчості учнівської молоді проводиться обласний заочний конкурс з інформаційних технологій.
  До розгляду на Конкурсі приймаються науково-дослідницькі роботи  за напрямками:
  • основи    інформаційно-комунікаційних     технологій   (історія    ЕОМ,покоління ЕОМ,  історія мов програмування,  складові частини ЕОМ,  логічні та математичні завдання, комп’ютерні віруси);
  • web-дизайн;
  • програмування (системні програми, прикладні  програми, навчально-контролюючі програми, ігрові програми, комп’ютерні мережі, бази даних).
  Учасниками конкурсу можуть бути учні 9-11 класів.

  Прикрепления:
  Категорія: Конкурси | Переглядів: 585 | Дата: 08.09.2011 Коментарі (0)
  До уваги керівників навчальних закладів!

  З ініціативи  компанії Майкрософт Україна та Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України cтворена програма Всеукраїнського розвитку школи - ШКОЛИ-НОВАТОРИ
  Для участі у програмі потрібно зареєструватися на сайті - http://ua.partnersinlearningnetwork.com/. Початок реєстрації 01 вересня 2011 року. Програма триватиме протягом навчального року.
  Розпочався VIII Всеукраїнський конкурс ВЧИТЕЛЬ-НОВАТОР, що проводить компанія Майкрософт Україна на виконання програми «Партнерство в навчанні» спільно з Інститутом іноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
  До участі у Конкурсі запрошуються педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів.
  Дізнатись про конкурс більше на сайті ХОІППО, ознайомитись із документами щодо організації конкурсу.

  Прикрепления:
  Категорія: Конкурси | Переглядів: 635 | Дата: 05.09.2011 Коментарі (0)
  За підсумками проведення обласного огляду-конкурсу діяльності методкабінетів (центрів) на кращу організацію методичної роботи з педагогічними кадрами, який прохо­див цього року, за одностайним рішенням журі переможцем визнано Шепетівський ра­йонний методичний кабінет.
  Відбувався цей рейтинговий захід освітян з ініціативи Хмельницького обласного інсти­туту післядипломної педагогічної освіти з метою удосконалення методичної роботи з педагогічними та керівними кадрами навчальних закладів, активізації діяльності з реал­ізації основних напрямів та завдань науково-методичного забезпечення системи загаль­ної середньої та дошкільної освіти району (міста), поліпшення кадрового, матеріально-технічного та фінансового забезпечення методкабінету (центру), спонукання методичних працівників до творчої пошукової діяльності.
  У конкурсі взяли участь 17 районних та 5 міських методкабінетів та центрів. Як відзначено у схвальному відгуку про роботу на­ших земляків, які вибороли перше місце, вони чітко формулюють мету та основні завдання діяльності, визначають пріоритети, забезпечу­ють ефективне планування та організацію ро­боти всіх структурних підрозділів; багато уваги приділяють матеріально-технічному забезпе­ченню, зокрема оснащенню мультимедійними засобами, створенню комфортних умов праці методичного персоналу, сприяють їх фаховому удосконаленню, індивідуальному самостійно­му навчанню; стимулюють поліпшення якості роботи; спонукають до творчої пошукової діяль­ності та професійно, самореалізації.

  Прикрепления:
  Категорія: Конкурси | Переглядів: 1299 | Дата: 02.06.2011 Коментарі (0)
  16 травня на базі Судилківської зош І-ІІІ ступенів відбувся районний конкурс Червонохресних загонів, у якому взяли участь 6 загонів загальноосвітніх навчальних закладів району. Загони демонстрували знання правил вуличного руху, першої медичної допомоги, лікарських рослин, інфекційних захворювань тощо. Всього змагання проходили на семи етапах. І місце здобув загін «Милосердя» Судилківської зош І-ІІІ ступенів, ІІ – загін Городищенської зош І-ІІІ ступенів, ІІІ місце поділили загін Плесенської та Мокіївської зош І-ІІІ ступенів.
  Крім цього, на змаганнях була спеціальна конкурсна програма, що складалася з рапорта про шефську допомогу «Волонтер Червоного Хреста поруч з ветераном», творчої роботи «Стань донором – допоможи хворому», стіннівки «Червонохрестівці і люди з ВІЛ-інфекцією», малюнків «Молодь і Червоний Хрест». У конкурсній програмі лідером знову став загін Судилківської зош. Саме він буде представляти район на обласних змаганнях.

  Прикрепления:
  Категорія: Конкурси | Переглядів: 636 | Дата: 23.05.2011 Коментарі (0)
  joomla!
  Підведено підсумки конкурсу сайтів освітніх установ району. Всього для участі в конкурсі було зареєстровано 15 сайтів навчальних закладів. З них у номінації "Сайти загальноосвітніх навчальних закладів":
  • серед ЗНЗ І-ІІІ ст. 12 з 13;
  • серед ЗНЗ І-ІІ ст. 2 з 5.
  • 1 сайт в номінації "Сайти вчителів".
  За результатами конкурсу сайтами-переможцями серед ЗНЗ району визначено:
  1-ше місце: Судилківська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  2-ге місце: Плесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  3-тє місце: Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  В обласному конкурсі також будуть брати участь:
  - сайт відділу освіти;
  - сайт райметодкабінету;
  - сайт Грицівської школи сприяння здоров'ю;
  - особистий сайт вчителя інформатики Літвінчука С.М.;
  Прошу звернути увагу на наповнення і постійну підтримку сайтів освітніх установ і підготовку до обласного конкурсу, який буде проходити у червні.
  З результатами конкурсу можна ознайомитись проглянувши таблицю результатів. У ній вказані загальні результати конкурсу (розрахунок проводився шляхом знаходження середнього арифметичного всіх оцінок членів журі), а також оцінки членів журі. 

  Прикрепления:
  Категорія: Конкурси | Переглядів: 646 | Дата: 05.05.2011 Коментарі (0)
  Вітаємо учня 9 класу Городнявського НВК Роговського Максима , який зайняв ІІ місце в обласному конкурсі Знавців польської мови. Бажаємо нових перемог та творчих злетів.

  Прикрепления:
  Категорія: Конкурси | Переглядів: 632 | Дата: 22.04.2011 Коментарі (0)
  Вітаємо ученицю 10 класу Михайлюцької зош І-ІІІ ступенів Фіялчук Ольгу, яка стала лауреатом обласного етапу VII Всеукраїнського турніру юних журналістів. Бажаємо впевненого сходження до омріяних висот, нових здобутків і перемог.

  Прикрепления:
  Категорія: Конкурси | Переглядів: 686 | Дата: 22.04.2011 Коментарі (0)
  В березні 2011р. Відбувся  Національний етап IV Міжнародного конкурсу «Світ, зачарований тишею», в якому взяли участь і учні Шепетівського району.
   Вітаємо з перемогою у номінації «Про що думаю в тиші» -  художня робота, ученицю 5 класу Грицівської зош І-ІІІ ст. Антонюк Лізу, яка виборола I місце.

  Прикрепления:
  Категорія: Конкурси | Переглядів: 635 | Дата: 20.04.2011 Коментарі (0)
  Вхід на сайт

  Пошук

  Календар
  «  Січень 2019  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031

  Архів записів

  Друзі сайту