П`ятниця, 23.02.2018, 05:28Вітаю Вас Гість
Реєстрація | Вхід
RSS
Методичний кабінет управління освіти, молоді та спорту
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади, МАН [108]
Методичні заходи [167]
Акції [14]
Спорт [61]
Інформатика [36]
Математика [8]
Фізика [3]
Філологам [2]
Історія [6]
Мистецтво [9]
Іноземні мови [21]
Хімія [3]
Біологія [9]
Географія [2]
Економіка [0]
Позаурочні заходи [17]
Євроінтеграція [4]
Офіційно [255]
Дошкілля [27]
ЗНО [26]
ДПА [31]
Початкова школа [14]
Оздоровлення [9]
Підручники [3]
ППЗ [5]
Навчання вчителів [15]
Конкурси [83]
Психологія і соціальна робота [28]
Свята [24]
Кадри. Сторінка правових знань. [6]
Підсумкові контрольні [4]
Трудове навчання [4]
Виховна робота [25]
Образотворче мистецтво [1]
Вшанування пам’яті Івана Франка [1]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Наше опитування
Чому я не розміщую власні розробки на сайті?
Всього відповідей: 401
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Головна » 2016 » Березень » 22 » Підсумки спортивних змагань
14:44
Підсумки спортивних змагань

З метою активізації фізкультуро-масової роботи, впровадження фізичної культури і спорту в повсякденний побут юнаків та дівчат, зміцнення їхнього здоров’я та визначення найкращих спортсменів та збірних команд району з видів спорту для участі у 5 спортивних іграх школярів області 2016 року відбулися районні змагання з баскетболу та волейболу серед дівчат та юнаків.

     За підсумками змагань визначено переможців та призерів:

                 Басетбол (юнаки) – І місце – Судилківська зош І-ІІІ ст.

                                                   ІІ місце – Чотирбоцька зош І-ІІІ ст.

                                                   ІІІ місце - Грицівська зош І-ІІІ ст.

                 Баскетбол (дівчата) – І місце – Чотирбоцька зош І-ІІІ ст.

                                                  ІІ місце – Михайлюцька зош І-ІІІ ст.

                                                  ІІІ місце - Грицівська зош І-ІІІ ст.

                 Волейбол (юнаки)    - І місце –  Ленковецька зош І-ІІІ ст.

                                                  ІІ місце – Грицівська зош І-ІІІ ст.

                                                  ІІІ місце –Плесенська зош І-ІІІ ст.

                 Волейбол (дівчата)   - І місце –  Грицівська зош І-ІІІ ст.

                                                  ІІ місце – Чотирбоцька зош І-ІІІ ст.

                                                  ІІІ місце – Травлинська зош І-ІІІ ст.

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо вдалого виступу на обласних змаганнях!

                                                                      

Категорія: Спорт | Переглядів: 237 | Додав: SiteAdmin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]