Субота, 16.12.2017, 08:18Вітаю Вас Гість
Реєстрація | Вхід
RSS
Методичний кабінет управління освіти, молоді та спорту
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади, МАН [108]
Методичні заходи [167]
Акції [14]
Спорт [61]
Інформатика [36]
Математика [8]
Фізика [3]
Філологам [2]
Історія [6]
Мистецтво [9]
Іноземні мови [21]
Хімія [3]
Біологія [9]
Географія [2]
Економіка [0]
Позаурочні заходи [17]
Євроінтеграція [4]
Офіційно [255]
Дошкілля [27]
ЗНО [26]
ДПА [31]
Початкова школа [14]
Оздоровлення [9]
Підручники [3]
ППЗ [5]
Навчання вчителів [15]
Конкурси [83]
Психологія і соціальна робота [28]
Свята [24]
Кадри. Сторінка правових знань. [6]
Підсумкові контрольні [4]
Трудове навчання [4]
Виховна робота [25]
Образотворче мистецтво [1]
Вшанування пам’яті Івана Франка [1]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Наше опитування
Чому я не розміщую власні розробки на сайті?
Всього відповідей: 400
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Головна » 2011 » Березень » 23 » Результат предметних олiмпiад учнiв 4-х класiв
15:14
Результат предметних олiмпiад учнiв 4-х класiв
18 березня  2011р. на  базі Судилківської зош І-ІІІст відбулися предметні олімпіади учнів 4-х класів шкіл району.

Вітаємо переможців з математики:
Яцишина Назара, учня Городищенської зош І-ІІІст. – І місце;
Іщук Тетяну, ученицю Плесенської зош І-ІІІ ст. – ІІ місце;
Казмірчук Діану, ученицю Судилківської зош І-ІІІ ст. – ІІ місце;
Дигодюка  Максима, учня  Хутірської зош І-ІІІст. – ІІІ місце;
Пінчук Інну, ученицю Михайлюцької зош І-ІІІ ст. – ІІІ місце.

Вітаємо переможців з української мови:
Матющенкову Юлію, учня Грицівської зош І-ІІІст. – І місце;
Стремедловську Яну, ученицю Михайлюцької зош І-ІІІ ст. – ІІ місце;
Бершеду Ольгу, ученицю  Хутірської зош І-ІІст. – ІІІ місце.

Вітаємо переможців з природознавства:
Ігнатова Юрія, учня  Мокиївської зош І-ІІІст. – І місце;
Плахтія Дениса, учня Грицівської зош І-ІІІ ст. – І місце;
Нікітюка Максима, учня Грицівської зош І-ІІІ ст. – ІІ місце;
Троян  Ірину,  ученицю  Ленковецької зош І-ІІІст. – ІІ місце;
Фещина Іллю, учня Судилківської зош І-ІІІ ст. – ІІІ місце;
Гарнюка  Олександра,  учня Вербовецької зош І-ІІ ст. – ІІІ місце.

Протоколи олімпіади можна завантажити за посиланням http://sheprajvo.ucoz.ua/load/metodichni_posibniki/pochatkovi_klasi/protokoli_rezultati_olimpiad_sered_uchniv_4_kh_klasiv/21-1-0-152
Категорія: Початкова школа | Переглядів: 968 | Додав: Odmin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]