Вівторок
23.10.2018
21:43
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Методичний кабінет відділу освіти, культури, молоді, спорту
та туризму
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Олімпіади, МАН [108]
Методичні заходи [169]
Акції [14]
Спорт [62]
Інформатика [36]
Математика [8]
Фізика [3]
Філологам [2]
Історія [7]
Мистецтво [9]
Іноземні мови [21]
Хімія [3]
Біологія [9]
Географія [3]
Економіка [0]
Позаурочні заходи [17]
Євроінтеграція [4]
Офіційно [255]
Дошкілля [27]
ЗНО [26]
ДПА [31]
Початкова школа [14]
Оздоровлення [9]
Підручники [3]
ППЗ [5]
Навчання вчителів [15]
Конкурси [83]
Психологія і соціальна робота [29]
Свята [24]
Кадри. Сторінка правових знань. [6]
Підсумкові контрольні [4]
Трудове навчання [4]
Виховна робота [25]
Образотворче мистецтво [1]
Вшанування пам’яті Івана Франка [1]

Наше опитування
Чому я не розміщую власні розробки на сайті?
Всього відповідей: 401

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Головна » 2013 » Березень » 26 » Вітаємо переможців предметних олімпіад серед учнів 4-х класів
14:31
Вітаємо переможців предметних олімпіад серед учнів 4-х класів
25 березня на базі Судилківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися предметні олімпіади серед учнів 4-х класів шкіл району. Щиро вітаємо переможців!
З математики: Яцишину Софію, ученицю Городищенської ЗОШ (вч.Швець В.М); Костюк Ольгу, ученицю Чотирбоцької ЗОШ (вч.Линник О.А), які вибороли І місце; Мельник Анну, ученицю Судилківської ЗОШ (вч. Одудько Л.І.) - ІІ місце; Мельничука Олексія, учня Вишневецької ЗОШ (Сіворакшина Т.М.) – ІІІ місце; Дзюбаня Миколу, учня Грицівської ЗОШ (вч. Порядко А.М.) -  ІІІ місце.
З української мови:  Цапліну Вероніку, ученицю Грицівської ЗОШ  (Дубина І.О.) - І місце; Вітвіцьку Аліну, ученицю Городищенської ЗОШ (вч. Швець В.М) – ІІ місце, Ейсмонт Анастасію, ученицю Великошкарівської ЗОШ (Пшенична О.А.) – ІІІ місце.
З природознавства:  Узлюка Дмитра, учня Грицівської ЗОШ (вч.Порядко А.М.) - І  місце; Котик Анастасію, ученицю Чотирбоцької ЗОШ(вч.Линник О.А)  – ІІ місце; Яремчука Романа, учня Городищенської ЗОШ  (вч. Швець В.М) - ІІ місце; Романюка Володимира, учня Коськівської ЗОШ(вч.Булавинець Л.М.)  - ІІ місце.
Успіхів Вам та творчих злетів надалі!
Категорія: Олімпіади, МАН | Переглядів: 574 | Додав: Odmin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Березень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Друзі сайту